عمومی

هوای زیرکوه گرم می شود/باران در راه خراسان جنوبی

کارشناس هواشناسی زیرکوه از گرم شده هوا طی چند روز آینده خبر داد و گفت:توده هوای بارانی از شنبه آینده وارد استان خراسان جنوبی می شود.

عبدالقیوم فقیری در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارداشت:از ابتدای آذرماه تا کنون دمای مرکز شهرستان بین 6 درجه سیلیوس و منفی 9 درجه متغیر بوده اسن و در این مدت بیشترین دمای مرکز شهرستان شش درجه و کمترین میزان آن به منفی 8 و شش دهم رسیده است.
وی با بیان اینکه دمای هوا از امروز رو به گرم شدن می رود گفت:این افزایش دما تا یک هفته ادامه دارد و در این مدت حداکثر دمای مرکز شهرستان زیرکوه به 18 درجه خواهد رسید.
کارشناس ایستگاه هواشناسی زیرکوه با اشاره به میزان بارندگی ثبت شده در ایستگاه هواشناسی مرکزشهرستان زیرکوه،خاطرنشان کرد:سیستم بارشی که از اول آذرماه وارد شهرستان شده است در دو نوبت بارندگی داشته که نوبت اول 6 دهم و نوبت دوم 2 دهم بارندگی به صورت برف در این ایستگاه به ثبت رسیده است.
وی با بیان اینکه میزان بارندگی ثبت شده در ایستگاه شهر حاجی آباد از ابتدای مهر تا کنون 8 دهم میلیمتر بوده است،اذعان داشت:این میزان در مدت مشابه سال گذشته 23 و هشت دهم بوده است که امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته تا کنون 23 میلیمتر کمتر بارندگی ثبت شده است.
فقیری ادامه داد:با ورود توده هوای بارانی از روز شنبه 13 اذرماه به استان خراسان جنوبی ان شاءالله شاهد بارندگی در شهرستان خواهیم بود.
همکنون به کانال اطلاع رسانی زیرکوه نیوز در تلگرام بپیوندید:
https://telegram.me/zirkoohnews

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا