عمومی

هیات والیبال ،قهرمان مسابقات والیبال جام رمضان زیرکوه

هیات والیبال زیرکوه قهرمان مسابقات والیبال جام رمضان این شهرستان شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،تیم هیات والیبال پس از شکست حریفان با اقتدار قهرمان مسابقات والیبال جام رمضان گرامیداشت شهدای مدافع حرم شد.
در ادامه برگزاری مسابقات والیبال شهرستان زیرکوه دو تیم شهیدتهرانی مقدم شاهرخت و هیات والیبال زیرکوه پس از شکست حریفان به فینال راه یافتند و تیم های مرکز چاپ و تبلیغات عابدینی و شهیدمیرانی نژاد استند دیدار رده بندی مسابقات را برگزار کردند.
تیم هیات والیبال زیرکوه در فینال این دوره از مسابقات توانست در سه ست متوالی تیم والیبال شهیدتهرانی مقدم را از پیش رو بردارد و با اقتدار قهرمان این دوره از مسابقات شود.
همچنین در ادامه تیم والیبال مرکز چاپ وتبلیغات عابدینی توانست تیم والیبال شهیدمیرانی نژاد استند را شکست دهد و عنوان سومی را از آن خود کند.
شایان ذکر است در این دوره از مسابقات تعداد ۶ تیم برای کسب عنوان قهرمانی با یکدیگر به رقابت پرداختند.
اختتامیه مسابقات با حضور ، ادیبیان مسئول نمایندگی ورزش و جوانان شهرستان ،سرهنگ بخشی ریاست هیات والیبال زیرکوه و جمعی از مسئولین شهرستانی در محل سالن ورزشی اداره ورزش و جوانان زیرکوه برگزار گردید.
نتیجه فینال :
ست اول :
هیات والیبال زیرکوه : ۲۵
شهیدتهرانی مقدم شاهرخت : ۱۶
ست دوم :
هیات والیبال زیرکوه : ۲۵
شهیدتهرانی مقدم شاهرخت : ۲۲
ست سوم :
هیات والیبال زیرکوه ؛ ۲۵
شهیدتهرانی مقدم شاهرخت ؛ ۱۸
در پایان مسابقات والیبال جام رمضان زیرکوه گرامیداشت شهدای مدافع حرم تیم هیات والیبال زیرکوه قهرمان ، تیم شهیدتهرانی مقدم شاهرخت نائب قهرمان و مرکز چاپ وتبلیغات عابدینی موفق به کسب عنوان سومی این دوره از مسابقات شدند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا