عمومی

هیچگونه قاچاق سازمان يافته كالا در شهرستان زیرکوه وجود ندارد

در شهرستان زيرکوه به دليل نداشتن معبر اصلی ورود و خروج كالا به خارج از كشور شاهد قاچاق سازمان يافته كالا ها به داخل كشور نداريم.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،جلسه کميسيون برنامه ريزي، هماهنگي و نظارت بر مبارزه با قاچاق كالا و ارز شهرستان زيركوه با حضور خان زاده فرماندار،مهندس مصطفوي نيا معاون فرماندارو مديران دستگاههاي متولي شهرستان در فرمانداري برگزار گرديد.
حجت الله خان زاده درجلسه کميسيون برنامه ريزي، هماهنگي و نظارت بر مبارزه با قاچاق كالا و ارز شهرستان زيركوه ،‌اظهارداشت: به دليل نداشتن معبر اصلي ورود و خروج كالا به خارج از كشور،‌در شهرستان زیرکوه هیچگونه قاچاق سازمان يافته كالا ها به داخل كشور نداريم و مواردي كه مشاهده مي شود از طريق استان هاي همجوار صورت می گیرد چرا كه در مسير ترانزيت شهرستان قرار دارد.
فرماندار زیرکوه با شاره به عوامل اصلي مقوله قاچاق، عنصر فرهنگ را يکي از مهمترين عوامل قاچاق دانست و گفت: مادامي که مردم كشور ما اعتقادي به خريد كالاهاي داخلي و وارد شده از معابر اصلي كشور نداشته باشند اقتصاد كشور مورد آسيب جدي قرار مي گيرد و مبارزه با قاچاق را بسيار سخت مي كند.
خانزاده از عوامل قاچاق به بحث کيفيت و قيمت كالاهاي ساخت داخل اشاره كرد و خاطرنشان کرد: بايد توليد كنندگان داخلي ما در بحث كيفيت و قيمت كالاهاي برنامه ريزي خوبي داشته باشند كه موجب ترغيب مردم براي خريد كالاهاي داخلي شوند .

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا