عمومی

واریز 14 میلیارد ریال به حساب دهیاری های زیرکوه

معاون فرماندار زیرکوه گفت:از ابتدای سال ۹۶ مبلغ ۱۴ میليارد و ۳۲۹ ميليون ريال به حساب دهياري هاي شهرستان زيرکوه واريز شده است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،در جلسه ای که با حضور معاون فرماندار ،بخشداران تابعه و کارشناسان امور فني و مالي دهياريهاي شهرستان در راستاي برنامه ريزي در خصوص هزينه كرد اعتبارات دهياريها برگزار گردید، عنوان شد: از ابتداي سال ۹۶ مبلغ ۱۱ ميليارد و ۹۴۹ ميليون ريال در سه مرحله از محل عوايد تبصره ۲ ماده ۳۹ به حساب ۸۳ روستاي شهرستان و مبلغ ۲ ميليارد و ۳۸۰ ميليون ريال از محل بند و تبصره ۶ به حساب ۱۱ روستاي زيركوه واريز شده است.
مهندس مصطفوی نیا با بيان اينکه جمعا مبلغ ۱۴ ميليارد و ۳۲۹ ميليون ريال به حساب دهياري هاي شهرستان زيرکوه واريز شده است ،‌خاطرنشان کرد: بخشي از اين اعتبارات طبق توافقي كه با بنياد مسكن صورت گرفته در قالب بند ه تبصره يك قانون بودجه سال ۹۶ صرف آسفالت ۹۴ هزار متر مربع از معابر ۲۳ روستاي شهرستان خواهد شد.
وی ادامه داد:در اين تفاهم نامه جدول گذاري و زيرسازي بر عهده دهياري ها و تامين قير بر عهده بنياد مسكن است .
معاون فرماندار زیرکوه به احداث ايستگاه ديجيتال در افين و مهمانشهر اشاره كرد و گفت : طبق تفاهم نامه في مابين فرمانداري و صدا و سيما مبلغي از محل اعتبارات دهياري ها براي احداث ايستگاه ديجيتال در اين دو روستا اختصاص يافته كه با اجرا و بهره برداري از آن ۱۳ روستا از شبكه هاي ديجيتال سيما بهره مند خواهند شد.
مصطفوی نیا اذعان داشت: احداث بوستان ، پارك روستايي و بهسازي شبكه معابر روستايي از ديگر پروژه هايي است كه از محل اين اعتبارات اجرا خواهد شد

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا