عمومی

واقعه غدیر در زیرکوه بازسازی می شود

معاون فرهنگی،اجتماعی سپاه انصارالرضای خراسان جنوبی ، گفت:در سال جاری واقعه غدیر در دو شهرستان زیرکوه و در میان بازسازی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،سرگرد فرخنده در جلسه برنامه ریزی واقعه غدیر شهرستان زیرکوه که با حضور فرماندار و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی در فرمانداری شهرستان برگزار شد،اظهارداشت:سالیان متمادی است که بازسازی واقعه غدیر در سطح کشور برگزار می شود و در استان خراسان جنوبی نیز هر سال این واقعه در دو شهرستان استان بازسازی می شود.
معاون فرهنگی،اجتماعی سپاه انصارالرضا ادامه داد:در سال جاری نیز واقعه غدیر در دو شهرستان زیرکوه و در میان بازسازی خواهد شد.
وی خاطرنشان کردک در رابطه با برگزاری این واقعه تجربه ما این است که اگر کاربا اخلاص، نگاه جهادی و اعتقاد و عقیده پیش برود،خروجی کار بسیار تاثیرگذار خواهد بود.
فرخنده با تاکید بر اینکه نگاه در این زمینه باید نگاه اعتقادی باشد،گفت:مساله غدیر به سرنوشت بشریت گره خورده است و هرچقدر بتوانیم احیای واقعه غدیر را به روش درست و صحیح داشته باشیم،قطعا این واقعه ماندگار خواهد شد.
معاون فرهنگی،اجتماعی سپاه انصارالرضا خراسان جنوبی،‌اذعان داشت:تلفیق واقعه غدیر با کار هنرماندگاری کار را بالا خواهد برد.
وی بیان داشت: امیدواریم با تلاش همه عزیزان بتوانیم آن حرکت بزرگی که همه شهرستانها انجام داده اند و بازتاب بسیار خوبی در شهرستان و فراتر از شهرستان داشته است، در شهرستان زیرکوه هم به خوبی انجام شود.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه نیز در این جلسه گفت:کاری که می خواهد انجام شود یک کار شهرستانی است و طوری نیست که فقط یک اداره درگیر کار باشد.
ابراهیم کریمی خطاب به مدیران ادارات گفت:مدیران شهرستان حتما با مدیران کل در استان در ارتباط باشند و از کمک مدیران کل استان نیزاستفاده نمایند.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه تعدادی از شهروندان زیرکوه اهل سنت هستند، حتما جلساتی با علمای اهل سنت در رابطه با برگزاری این واقعه برگزار خواهد شد.
در این جلسه مقرر گردد بازسازی واقعه غدیر در 18 شهریور ماه سال جاری در شهرستان زیرکوه برگزار شود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا