عمومی

واگذاری 292 انشعاب رایگان به مددجویان بهزیستی شهرستان زیرکوه

رئیس اداره بهزیستی شهرستان زیرکوه گفت: در سال جاری293 انشعاب رایگان به مددجویان تحت حمایت این نهاد واگذارشده است.

محمد بارانی در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز ، اظهارداشت: مددجویان بهزیستی از پرداخت هزینه‌های صدور پروانه ساختمانی، عوارض شهرداری و هزینه‌های انشعاب آب، فاضلاب، برق و گاز برای یک ‌بار و در حد یک واحد مسکونی مطابق الگوی مصرف معاف هستند و دستگاه‌های ارائه دهنده خدمات مذکور موظف به ارائه این خدمات به‌ صورت رایگان به این مددجویان می باشند.
وی تسهیلات اختصاص یافته برای این منظور را بیش از 111میلیون و 31هزار برشمرد و افزود: در این مدت این تعداد انشعاب رایگان، در قالب 15 مجوز انشعاب آب، 46 امتیاز انشعاب برق،226 انشعاب گاز و 6 عوارض شهرداری صادر شده است.
بارانی با بیان اینکه بهزیستی با ارائه خدمات مختلف به مددجویان و نیازمندان به دنبال محرومیت‌زدایی، بهره‌مندی خانوارهای محروم از امکانات مختلف و درنهایت توانمندی مددجویان و اقشار محروم است، گفت: مددجویان متقاضی واجدالشرایط دریافت انشعابات رایگان می‌توانند با مراجعه به بهزیستی و دریافت معرفی‌نامه، به ادارات مذکور مراجعه کنند و از این انشعابات رایگان بهره‌مند شوند.
این مسئول ضمن اشاره به اینکه بیش از 1500خانوار تحت حمایت بهزیستی زیرکوه می باشند، گفت:دستگاه های اجرایی می توانند با تعامل هر چه بیشتر با یکدیگر،خدمات هدفمند و مطلوب در جهت برقراری عدالت اجتماعی به خانواده های مناطق محروم یا دهک های پایین جامعه ارائه دهند

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا