عمومی

وحدت در شهرستان زیرکوه موج می زند/شیعه و سنی برای دشمنان فرقی نمی کند

دادستان زیرکوه با بیان اینکه شیعه و سنی برای دشمنان فرقی نمی کند، گفت: امروز با نام اسلام ،‌مسلمانان را سر می برند

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، حجت الاسلام سید مصطفی جلالی امشب در مراسم جشن وحدت، با تبریک میلاد پیامبر گرامی اسلام و امام جعفر صادق بر حفظ وحدت اسلامی تاکید کرد و اظهارداشت:امروز نیاز مبرم جامعه ما به وحدت است هر چه ما ضعیفتر شویم دشمن قویتر می شود و هرچه ما قویتر شویم دشمن ضعیف تر می شود.
دادستان زیرکوه با بیان اینکه درد جهان اسلام، عدم وحدت است، خاطرنشان کرد:اسرائیل بیش از 50 سال هنوز سراپاست و عامل اصلی آن اختلافات جهان اسلام است.
وی با بیان اینکه شیعه و سنی برای دشمنان فرقی نمی کند، گفت: امروز با نام اسلام ،‌مسلمانان را سر می برند و دشمن از اختلافات مسلمانان و شرایط بحرانی خاورمیانه استفاده می کند وگرنه دشمن ذلیل و ضعیف است.
حجت الاسلام جلالی با اشاره به اینکه نظام ما بین تشیع و تسنن فرقی نگذاشته ،خاطرنشان کرد: امروز به برکت نظام و وحدتی که بین شیعه و سنی وجود دارد،خدمات نظام در حال انجام است.
جلالی با اشاره به اینکه پیامبر اکرم مظهر و استاد وحدت و اخلاق بود ،گفت:عاملی با نام وحدت بود که مسلمانان صدر اسلام را به پیروزی رساند.
دادستان زیرکوه با اشاره به فضایل اخلاقی نبی مکرم اسلام ،بیان داشت:آنچه که اسلام را بزرگ کرد و مردم را به اسلام و پیامبر نزدیک کرد اخلاق و رفتار پیامبر و ائمه اطهار بود.
وی ادامه داد: پیامبر مکرم اسلام با تکیه بر وحدت و اخلاق حسنه اسلام را هدایت و ماندگار کرد.
جلالی اذعان داشت:وحدت در شهرستان زیرکوه عملا وجود دارد و موج می زند این وحدت باید حفظ شود و اگر این وحدت وجود داشته باشد دشمن شکست خورده است.
وی ادامه داد:خصوصا در شهرستان مرزی که ما زندگی می کنیم باید مواظب باشیم کسانی که می خواهند بین صفوف ما اختلاف ایجاد کنند بشناسیم و مراقب نقشه های آنان باشیم .

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا