عمومی

ورود قرارگاه شهید ناصری به حوزه آبخیزداری زیرکوه

سردار رجب زاده با بیان اینکه به زودی در حوزه آبخیزداری شهرستان زیرکوه ورود خواهیم کرد، گفت:جانمایی و برآورد اولیه باید توسط دوستان منابع طبیعی مشخص شود و با اولویتی که آنها مشخص کنند ما کار را شروع خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،سردار رجب زاده شب گذشته در حاشیه برگزاری محفل انس با قران کریم و ضیافت افطاری در روستای مرزی بارنجگان، در جمع خبرنگاران، اظهارداشت:برنامه ضیافت افطاری از طرف قرارگاه شهید ناصری و همکاری و همراهی آستان قدس رضوی در مناطق محروم و بویژه مرز نشینان و عشایر استان خراسان جنوبی به صورت تبرک و تیمم برگزار می شود.
فرمانده قرارگاه شهید ناصری ادامه داد:در سال جاری با عنایت علی ابن موسی الرضا(ع) و همکاری و همراهی و دعای خیر مردم روزه دادر استان، 35 هزار نفر سر سفره افطار که به تعبیری مهمان سفره امام مهربانی هستند، مهمان شده اند که این نیز توفیقی است برای ما.
وی با بیان اینکه این برنامه در راستای برنامه های مردم یاری و محرومیت زدایی ، برگزار می شود،خاطرنشان کرد: در کنار ماموریت اصلی ما که بحث امنیت پایدار مرزهاست،در راستای برنامه های محرومیت زدایی و مردم یاری از سال گذشته توسط قرارگاه شهید ناصری اقدامات زیادی در دست اقدام است که از جمله در حوزه طرح های آبخیزداری ،حوزه بهداشت و سلامت، حوزه عمران مانند خانه بهداشت، مسجد و حسینیه، راهها و حوزه آبرسانی کارهای بسیار خوبی انجام شده است.
سردار رجب زاده بیان داشت:با توجه به اینکه قرارگاه شهید ناصری قریب به یک سال است که در شهرستان زیرکوه مستقر شده است،علاوه بر بحث استقراری و بحث های آمادگی رزم که در راستای عملیات اشراف اطلاعاتی انجام شده است،یک سری اقدامات با توجه به اولویت بندی و برنامه ریزی و برآورد هزینه که داشته ایم، با هماهنگی دستگاههای ذیربط مانند منابع طبیعی و کمیته امداد انجام شده است.
وی با بیان اینکه اولویت اول ما شهرستان سربیشه و بخش درح بوده است ،گفت: یک سری اقدامات در این شهرستان انجام شده است و در مرحله بعدی در شهرستان زیرکوه و بخش گزیک که در اولویت بعدی قرار دارند، اقداماتی در حوزه محرومیت زدایی ، آبخیزداری و بحث های زیرساختی و بهداشتی برنامه ریزی شده و در حال شروع شدن است.
فرمانده قرارگاه شهید ناصری ادامه داد: در سال جاری توافقات بسیار خوبی با مجموعه آستان قدس رضوی و دستگاههای اجرایی بسته شده است که ان شاء الله اجرایی خواهد شد و خود مردم شاهد برکات این برنامه ها خواهند بود.
سردار رجب زاده با بیان اینکه به زودی در حوزه آبخیزداری شهرستان زیرکوه ورود خواهیم کرد، گفت:جانمایی و برآورد اولیه باید توسط دوستان منابع طبیعی مشخص شود و با اولویتی که آنها مشخص کنند ما کار را شروع خواهیم کرد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا