عمومی

پایبندی به معنویات یکی از ضروریات زندگی امروز است

امام جمعه اهل سنت فندخت گفت:پایبندی به معنویت بسیاری از مشکلات را حل می کند و این پایبندی به معنویات یکی از ضروریات زندگی امروز است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، مولوی سید مصطفی حسینی در مراسم جشن ازدواج ۲۵ زوج جوان زیرکوهی ، اظهارداشت:درنظامی زندگی می کنیم که جمهوری اسلامی است و اسلام هم بین شیعه و سنی هیچ فرقی نمی گذارد و نمونه های بارز و فراوانی در طول این سالها دیده شده که هیچ مسئولی هیچ تبعیضی بین شیعه و سنی قائل نشده است و انتظار مسلمین هم از اسلام و حکومت همین است.
امام جمعه اهل سنت زیرکوه با تاکید بر گذشت بین زوج های جوان، گفت: گذشت، مدارا، تعامل و تفاهم را در زندگی فراموش نکنید و اگر این معنا مورد توجه شما قرار گرفت ، طبعاً زندگی موفقی خواهید داشت و همه اینها پیرامون اسلام قرآن و ائمه و اهل بیت پیامبر است .
امام جمعه اهل سنت فندخت با بیان اینکه باید بصیرت خود را افزایش دهیم ،گفت: نباید با چشم و گوش بسته حرف های دیگران را قبول کنیم بلکه باید ببینیم و تحقیق کنیم و بیاندیشیم که از این حرف های خود چه هدفی دارند و با این اساس و بر اساس توصیه علما و بزرگان اسلام عمل کنیم که اگر اینگونه عمل کردیم قطعاً زندگی موفقی خواهیم داشت.
مولوی حسینی خاطرنشان کرد: پایبندی به معنویت بسیاری از مشکلات را حل می کند و این پایبندی به معنویات یکی از ضروریات زندگی امروز است .
وی با بیان اینکه شیعه استانی باید ید واحده باشد،گفت: همه ما باید با اتحاد و همدلی قدر زندگی پر از امنیت و معنویت را بدانیم و این معنویت در سایه جانفشانی‌های نیروهای نظامی و انتظامی اتفاق افتاده است.
امام جمعه اهل سنت فندخت با بیان اینکه امروز فضاهای مجازی بیداد می‌کند،تاکید کرد:این موضوع می رساند که من و شما در این زمینه بصیرت خود را افزایش دهیم و از فرامین بزرگان دین و قرآن تبعیت کنیم که در این صورت انشاالله توطئه‌های دشمنان خنثی خواهد شد .

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا