عمومی

پلاک کوبی 40 اصله درخت زرشک در طرح شجره طیبه کمیته امداد زیرکوه

مدير كميته امداد امام خميني (ره) شهرستان زيركوه از پلاک کوبی تعداد40 اصله درخت زرشک درروستای سردوان خبر داد.

ضیاالدین فارابی در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،از پلاک کوبی تعداد40 اصله درخت زرشک درروستای سردوان خبر داد.
مدیر کمیته امداد امام خمینی زیرکوه با بیان اینکه این طرح در راستای جمع‌آوری زکات اجرا می‌شود، تصریح کرد: کمیته امداد در راستای احیاء و ترویج سنت‌های حسنه در بین آحاد جامعه با کمک و یاری مردم سخاوتمند، نیکوکاران، حامیان، مشترکان در راستای توسعه مشارکتهای مردمی و تقویت اصل همبستگی اجتماعی با صحت عملکرد و جلب اعتماد عمومی اقدام به اجرای طرحهای مختلف میکند که یکی از این طرحها، طرح شجره طیبه است که شیوه مناسبی برای کمک به نیازمندان است.
فارابی تصریح کرد: در طرح شجره طیبه باغداران خیر یک یا چند اصله درخت خود را به عنوان زکات مستحبی به نیت کمک به فقرا و نیازمندان در اختیار کمیته امداد قرار می‌دهند تا به صورت صدقه جاریه محصول آن به دست نیازمندان برسد.
مدیر کمیته امداد زیرکوه با اشاره به اینکه این درختان در قالب طرح شجره طیبه پلاک کوبی گردیده گفت:طرح های مشارکتی کمیته امام خمینی(ره)برگرفته از سنت های حسنه اسلامی است که خوشبختانه مشارکت مردم مومن منطقه در این زمینه مطلوب بوده است .
وی خاطرنشان کرد: درآمد حاصله از این طرح در زمینه امورات محرومین وایتام همان روستا هزینه می گردد.
مدير كميته امداد در پايان ضمن تقدیروتشکر از زحمات تمامی خیرین و نیکوکاران آمادگی کمیته امدادامام خمینی (ره)را درزمینه جذب اعانات و کمکهای مردمی را اعلام داشت.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا