عمومی

پيام فرماندار زیرکوه به مناسبت برگزاری باشکوه مراسم بازسازی واقعه غدیر

پس از بازسازی واقعه بزرگ غدیر در شهرستان زیرکوة فرماندار در پیامی از برگزار کنندگان این رویداد بزرگ تشکر کرد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،پس از بازسازی واقعه بزرگ غدیر در شهرستان زیرکوة فرماندار در پیامی از برگزار کنندگان این رویداد بزرگ تشکر کرد.
متن این پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
واقعه غدیر در تاریخ تشیع، مهم ترین واقعه است زیرا اساس و پایه ولایت از غدیر آغاز می گردد و اتفاق نظر شیعه و اهل سنت در واقعه غدیر ، موجب ترویج آن به عنوان عامل وحدت بخش میان همه مسلمانان می باشد . از اینرو زنده نگهداشتن غدیر از طریق هنر ، شعر ، موسیقی ، و… و همچنین بازسازی واقعه غدیر نقش مهمی را در وحدت امت اسلامی بر عهده خواهد داشت .
لذا اینجانب ضمن تبریک دهه امامت و ولایت و عید سعید غدیرخم ، بر خود لازم میدانم از همه دست اندرکاران برگزاری واقعه غدیر در شهر حاجی آباد خصوصاً امام جمعه محترم ، حوزه علمیه حاجی آباد ، ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ، نیروی انتظامی ، گردان امام حسین (ع) ، تمامی ادارات و نهادها ، شهرداری حاجی آباد ، شورای اسلامی شهر حاجی آباد ، و بالاخص از مردم متدین و ولایتمدار زیرکوه که با کمک های همه جانبه و حضور پرشور خود موجب تقویت این برنامه فرهنگی گردیدند ، تقدیر و تشکر نموده و امید است انشاءالله با بهره گیری از تجربیات ارزشمند این مراسم در سال های آتی شاهد غنای هرچه بیشتر این حرکت فرهنگی و ماندگار باشیم .

حجت اله خانزاده
فرماندار زيركوه

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا