عمومی

پیاده روی بزرگ دلدادگان رضوی در زیرکوه برگزارشد(گزارش تصویری)

همزمان با سالروز شهادت امام رضا(ع)،هزاران نفر از مردم زیرکوه در پیاده روی بزرگ دلدادگان رضوی مسیرهای مختلف شهرستان به سمت بارگام امام زاده سعدالله موسی الکاظم در روستای شاهرخت را پیمودند.

همزمان با سالروز شهادت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) قریب به 10 هزار نفر از عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت و دلدادگان هشتمین خورشید ولایت مسیر 30 کیلومتری شهر حاجی آباد تا بارگاه امام زاده سعدالله روستای شاهرخت و مسیرهای مختلف شهرستان زیرکوه تا بارگاه امامزاده سعدالله ابن موسی الکاظم (ع) را پیاده پیمودند .
در این همایش عظیم که طبق یک سنت دیرینه همه ساله برگزار می شود عزاداران علی ابن موسی الرضا با گرمای وجودشان که از عشق به اهل بیت نشات گرفته است سرمای زمستان را به جان خریدند و از نخستین ساعات بامداد و به صورت خانوادگی پای در مسیر عشق گذاشتند تا ثابت کنند که اگر چه از کاروان زائران رضوی جا مانده اند اما عشق به امام رضا و اهل بیت را هیچوقت از یاد نخواهند برد و آمده اند تا عرض تسلیت خود را به آستان برادر امام رضا (ع) ابراز نمایند.
صدها نفر از روستاهای مرزی بارنجگان ،چشمه بید ،همت آباد و روستاهای بقرایی،محمد آباد،حسین آباد و سایر روستاها نیز در قالب کاروان عزاداری و با پای پیاده در این اجتماع بزرگ شرکت می کنند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا