عمومی

پیام تبریک مدیرحفاظت محیط زیست زیرکوه بمناسبت روز محیط بان

مرتضی تقی زاده رئیس نمایندگی حفاظت محیط زیست زیرکوه در پیامی ولادت با سعادت امام رضا (ع) و روز محیط بان را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،مرتضی تقی زاده رئیس نمایندگی حفاظت محیط زیست زیرکوه در پیامی ولادت با سعادت امام رضا (ع) و روز محیط بان را تبریک گفت.
در این پیام آمده است:
بی شک تلاش محیط بانان موجبات اعمال حاکمیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر حفظ منابع طبیعی و ملی کشور را بعنوان مهمترین عامل توسعه فراهم می آورند.
میلاد هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) و تقارن آن با روز محیط بان یادآور دلسوزی ها ,تلاشها و از جان گذشتگی های حافظان سبز پوش حفاظت محیط زیست کشور می باشدکه با مایه گذاشتن از جان خود در راه حفاظت و حراست از مواهب الهی و انفال خدادای تلاش می کنند,که دلیل صحت این ادعا تقدیم 119 شهید محیط بان در ایران اسلامی می باشد.
محیط بانان در بدترین شرایط اقلیمی وطاقت فرسا و با کمترین امکانات و تجهیزات از عرصه های طبیعی از جمله حیات وحش کوه ها،دشت ها،جنگل ها , تالابها ,تنوع زیستی و گیاهی پاسداری می نمایند.
بی شک تلاش محیط بانان موجب اعمال حاکمیت نظام مقدس جمهوری اسلامی بر حفظ منابع طبیعی و ملی کشور را بعنوان مهمترین عامل توسعه فراهم می آورد .
از این رو این مناسبت بهانه ای است تا از تلاشهای شبانه روزی محیط بانان این پاسداران و حافظان محیط زیست که سرسبزی ایران اسلامی همواره مرهون جانفشانی و ایثار آنان بوده تقدیر و تشکر نموده و از درگاه ایزد منان برای کلیه محیط بانان آرزوی سعادت سلامتی و توفیق روز افزون در راه پاسداری و حفاظت از محیط زیست را از درگاه خداوند متعال آرزومندم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا