عمومی

پیام فرماندار زیرکوه به مناسبت حوادث تروريستی تهران

فرماندار زیرکوه به مناسبت شهادت جمعی از هموطنان عزيزمان در حادثه تروريستی تهران،پیامی صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،فرماندار زیرکوه به مناسبت شهادت جمعی از هموطنان عزيزمان در حادثه تروريستی تهران،پیامی صادر کرد.
متن این پیام بدین شرح است:
اقدام ننگین و ددمنشانه جلادان تروریست وابسته به داعش و حاميان آنها در روز چهارشنبه ۱۷ خرداد و در محل ساختمان مراجعات مردمي مجلس شوراي اسلامي و حرم مطهر حضرت امام(ره) که منجر به شهادت و مجروح شدن جمعي از هموطنان عزيزمان شد ،موجي فراگير از خشم و نفرت نسبت به اين اعمال شنييع که پيكره انسانيت را غم‌اندود مي‌كند، در پي داشت.
در پی این حادثه ، دشمنان منطقه اي و بين المللي اين ملت نقشه هاي شومي را در سر داشته و وحدت ملي و يکپارچگي سرزميني ميهن عزيزمان را نشانه رفته اند لذا در اين شرايط خطير، ملت ايران وظيفه اي سنگين بر عهده دارند . حفظ وحدت وهمدلي همه گروهها و افراد ضرورتي انکار ناشدني در اين برهه است . و مردم غيور و ولايت مدار ايران به تروريسم و تروريسم پروران نشان خواهند داد كه وحدت و آرامش ملت و اين سرزمين و نيز آرمان و باورهاي قدسي آن ، خلل ناپذيرند و بازي با آنها يعني بازي با آتش خشم مقدس ملتي كه پيش از اين با دشمناني بيش از اينها پنچه در پنچه افكندند و خرمن هستي و آمال شوم آنها را به خاكستر بدل كردند.
در این راستا مردم همیشه در صحنه زيرکوه ضمن محکوم نمودن اقدام پليد تروريستي در تهران و حرم مطهر حضرت امام (ره) و عرض تسلیت به بازماندگان شهدای اين حادثه و همدردي با آحاد ملت هميشه در صحنه ايران اسلامي بارديگر با آرمان هاي معمار کبير انقلاب اسلامي امام خميني (ره) و ولي امر مسلمين جهان امام خامنه اي عهد و پيمان بسته و از ياد نخواهيم برد که حق بر باطل در هميشه تاريخ پيروز است.
حجت اله خان زاده
فرماندار زیرکوه

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا