عمومی

پیام فرماندار زیرکوه به مناسبت نهم دی ماه

حجت الله خانزاده فرماندار شهرستان زیرکوه به مناسبت فرا رسیدن نهم دی ماه،پیامی صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الله خانزاده فرماندار شهرستان زیرکوه به مناسبت فرا رسیدن نهم دی ماه،پیامی صادر کرد.
متن این پیام بدین شرح است:
نهم دی ماه ، تجلی دینداری و عشق ورزی ملت ایران به اهل بیت عصمت و طهارت صلوات الله علیهم اجمعین، بسط آگاهی و نورانیت افکار عمومی و روشن شدن اندیشه‌های پویای جوانان متعهد و غیرتمند در آسیب‌شناسی و شناخت ترفندهای نرم نظام سلطه بود.
یکی از مهم ترین و شاخص ترین دستاورد این رویداد تاریخی حضور بارز نسل سوم انقلاب اسلامی در خلق حماسه نهم دی بود که آن را ماندگار کرد و نشان داد در دهه چهارم و در مقابله با جنگ نرم و چالش‌های پیچیده دشمن، نظام جمهوری اسلامی از سرمایه عظیم اجتماعی برخوردار است. پیام ۹ دی این بود که جوانان بصیر و موقعیت شناس میهنمان مهم‌ترین نیروی آینده‌ساز در تمام مناسبات سیاسی و اجتماعی هستند.
اکنون که در سالروز این حماسه بزرگ مردمی قرار گرفته ایم بار دیگر بر صیانت از اتحاد، همدلی و ایستادگی ملی در برابر هرگونه فتنه داخلی و توطئه های خارجی تأکید نموده و ضمن بیعت مجدد با ولی امر مسلمین بار دیگر بر رهنمود همیشگی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر حفظ وحدت کلمه تاکید می نماییم .
حجت الله خانزاده فرماندار زیرکوه

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا