عمومی

پیام 175 شهید غواص به تیم مذاکره کننده / درمقابل زیاده خواهی دشمن دست بسته عمل نکنید.

امام جمعه زیرکوه گفت: 175 شهید غواص برای مسولین مذاکره کننده هسته ای پیام داشتند و پیامشان این بود که در مقابل زیاده خواهی دشمن دست بسته عمل نکنند.

امام جمعه زیرکوه گفت: 175 شهید غواص برای مسولین مذاکره کننده هسته ای پیام داشتند و پیامشان این بود که در مقابل زیاده خواهی دشمن دست بسته عمل نکنند.
به گزارش زیرکوه نیوز حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا در خطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد به بیان فضائل ماه مبارک رمضان پرداخت و اظهارداشت: آغاز سال عبادی با آغاز ماه مبارک رمضان شروع می شود و این ماه بهترین بهار بندگی و عبادت خداوند است.
امام جمعه زیرکوه ماه رمضان را بهار قرآن خواند و افزود: تا می توانید در این ماه مبارک در جلسات قرآن شرکت کنید و قرآن بخوانید زیرا نگاه به خطوط قرآن چشم و قلب انسان را نورانی می کند.
مرتضائی نیا با اشاره به سالروز صدور فرمان حضرت امام مبنی بر تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: سلاح تبلیغ برنده تر ازکاربرد سلاح در میدان های جنگ است و امروز تبلیغ تنها بر عهده یک نهاد نیست بلکه وظیفه همه سازمانها ، نهادها و رسانه ها این است که در این راه قدم بردارند.
خطیب جمعه زیرکوه با گرامی داشت هفته قوه قضائیه از زحمات قضات در جهت تحقق عدالت تقدیر و تشکر کردو افزود: انتظار ما از قوه قضائیه این است که در عرصه مبارزه با مفاسد اقتصادی و مبارزه با مفاسد اجتماعی بویژه مبارزه با اراذل و اوباش به همراه نیروی انتظامی گامهای محکم و موثری بردارند.
مرتضائی نیا به تشییع جنازه شهدای غواص اشاره کرد و بیان داشت: 175 شهید غواص که با دست بسته زنده به گور شده بودند، آمدند و فضای جامعه ما را با عطرمعنوی خود حال و هوا و روحانیت دوباره ای بخشیدند و حضور پرشور مردم مجاهد ایران در استقبال از این شهدا بگونه ای بود که پیام تاریخی رهبر معظم انقلاب را به همراه داشت.
وی ازحضور پرشور مردم در مراسم تشییع شهدا تشکر کرد و گفت:مردم ایران به آرمانهای شهدا ،‌انقلاب و آرمانهای رهبر انقلاب پایبند هستند و این پایبندی را در همه مناسبت ها ثابت کرده اند.
مرتضائی نیا با اشاره به اینکه حضور شهدا برای مسولین حاوی پیام بود تصریح کرد: مردم ما در همه صحنه ها و مناسبت ها نقش خود را ایفا کرده اند و امروز نوبت مسولین است تا درراه خدمت رسانی درست و بیشتربه این مردم تلاش نمایند.
امام جمعه زیرکوه خاطرنشان‌کرد: مذاکرات هسته ای امروز به مرحله حساسی رسیده است . حضور مردم در تشییع جنازه شهدا استوانه محکمی برای تیم مذاکره کننده است که از عزت این مردم و خط قرمزهای نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع کنند و درمقابل زیاده خواهی های دشمن بایستند و دست بسته چیزی را امضا نکنند.
سران انقلابی یمن در مقابل توطئه های آمریکا هوشیار باشند
خطیب جمعه زیرکوه با بیان اینکه انقلاب اسلامی مردم یمن به واسطه ایستادگی مردم وارد مرحله جدیدی شده است گفت: سران یمن باید در مقابل توطئه های دشمن و آمریکا هوشیار باشند و حامی خونهای به ناحق ریخته شده کودکان و مردم بی گناه این کشور باشند و نگذارند آنچه دشمن در میدان جنگ دربرابر مردم بی دفاع یمن به دست نیاورده است با مذاکره و بازی های دیپلماتیک به نتیجه برساند.
وی از سکوت مجامع بین المللی درمقابل جنایات آل سعود علیه مردم یمن انتقادکرد و اظهارداشت:سران‌آل سعود که خود را خادمین حرمین می نامند در آستانه ماه مبارک رمضان همچنان حملات وحشیانه خود را علیه مردم بی دفاع و مظلوم یمن ادامه می دهند و مجامع جهانی همچنان سکوت کرده اند.
امام جمعه زیرکوه خطاب به مجامع جهانی گفت: سازمان ملل متحد که خود را سازمان حقوق ملت ها می نامد چرا از حقوق ملت یمن دفاع نمی کند؟ سازمان کنفرانس اسلامی که خود را یک سازمان اسلامی می داند چرا در مقابل جنایات آل سعود علیه مسلمانان سکوت کرده است؟ ملت های عربی که دم از اسلام می زنند چرا در مقابل کشتار زنان و کودکان یمن سکوت کرده اند؟
وی با محکوم کردن جنایات آل سعود گفت: امیدواریم شاهد روزی باشیم که ازآل سعود هیچ نام و نشانی باقی نماند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا