عمومی

پیام 9 دی اتحاد و میثاق با ولایت بود/مدعیان رفع حصر، دنبال بازتولید فتنه اند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی زیرکوه گفت:پیام حماسه 9 دی اتحاد بین ملت، حاکمیت و اعلام وفاداری و میثاق با ولایت بود.

حجت الاسلام احمد اسماعیلی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی زیرکوه در گفتگو با خبرنگار زیرکوه نیوز ،‌اظهارداشت:پیام حماسه 9 دی اتحاد بین ملت، حاکمیت و اعلام وفاداری و میثاق با ولایت بوده است.
حجت الاسلام اسماعیلی خاطر نشان کرد: ملت ایران همواره نشان داده اند که در تمامی عرصه های حساس انقلاب حاضر بوده و آماده هستند جان خود را برای دفاع و حفظ و حراست از این نظام تقدیم کنند.
وی فتنه را در ادامه جنگ نرم دشمن دانسته و افزود: فتنه سال 88 يك نقطه عطف در نبرد نرم دشمن عليه ملت ما بود.
حجت الاسلام اسماعیلی سپس فتنه را ، كودتا عليه راي ملت و همگرايي تمام‌عيار با اهداف دشمنان اسلام دانسته و افزود: هنوز راي‌گيري پايان نيافته بود و مردم در تهران و برخي شهرهاي بزرگ در پاي صندوق‌هاي راي بودند که فتنه گران ادعای دروغ تقلب سردادند.
وی گفت: از آغاز انقلاب اسلامي تاكنون کشور با رویدادهای بسیاری مواجه بوده است اما هیچ یک از آنها نتوانسته انقلاب را از مسیر پیشرفت بازداشته و یا حرکت آن را کند کند، زيرا مردم تحت لوای ولايت فقيه از هيچ چيز فرو گذار نكرده و در صحنه های مختلف نقش ارزشمند خود را ايفا کرده اند
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی زیرکوه ادامه داد: كساني هم كه براي رفع حصر مي‌كوشند، دنبال بازتوليد فتنه مي‌باشند، چرا كه آنها كمترين كاري درباره اينكه موتور فتنه را خاموش كنند، در كارنامه سياسي خود ندارند. لذا بايد هوشيار بود و تحركات کسانی که می خواهند چهره فتنه را تطهیر کنند رصد كرد و به دنبال مجازات سران فتنه بود. انقلاب نبايد از يك سوراخ چند بار گزيده شود.
وی در ادامه در تبیین اینکه چرا مقام معظم رهبری بر زنده نگه داشتن 9دی تاکید دارند افزود: در حقیقت، 9 دی آنطور که در کلام رهبر فرزانه ما تبلور یافته، نمادی از بصیرت، دشمن‌شناسی و حضور در عرصه‌ مجاهدانه توسط مردم مسلمان ا یران است.
وی افزود: به فرموده رهبر معظم انقلاب ” نهم دی روزی است که در آن روز ملت تا لبه پرتگاه رفت” و اگر حضور مردم نبود، مطمئنا ما وضعیت فعلی را نداشتیم.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی زیرکوه در پایان از جوانان ، نوجوانان و عموم مردم خواست همانطور که برنامه‌ریزی برای بزرگداشت دهه فجر از هم اکنون آغاز شده و با قوت در دست بررسی و اقدام است تلاش نمایند تا برنامه‌ریزی برای بصیرت‌افزایی روز بزرگ 9 دی ماه هم با قوت انجام شود چون نهم دی ماه، روز حماسه ملی و غیرت دینی ملت ما است که هیچ‌گاه از ذهن نباید فراموش شود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا