عمومی

پیشرفت هر کشور مرهون سیستم آموزشی آن کشور است

فرماندار زیرکوه با بیان اینکه پیشرفت و آبادانی هر کشور مرهون سیستم آموزشی آن کشور است، گفت: اگر سیستم آموزشی و نظام آموزشی ما سیستم درستی باشد قطعا ما کشور پیشرفته ای خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، حجت الله خانزاده صبح امروز در مراسم بازگشایی مدارس و نواختن زنگ مهر،محرم،مقاومت و شهادت، تقارن ایام محرم ، هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس را به فال نیک گرفت و اظهارداشت:امیدواریم نسل آینده ساز کشوربتواند رهروان خوبی برای شهدای عزیزی باشند که با ایثار جان خود از کیان این مملکت دفاع کردند و اجازه ندادند کوچکترین خدشه ای به امنیت و استقلال ما وارد شود.
فرماندار زیرکوه خاطرنشان کرد:یکی از مسائلی که امروز ممکن است با توجه به مشکلات اشتغال و معیشتی که در جامعه وجود دارد،ذهن نسل جوان و نوجوان ما را به خود مشغول کند،و بعضا در رسانه ها و فضای مجازی مطرح می شودموضوع حضور ما در تحولات خاوریانه و منطقه است.
خانزاده اذعان داشت:بحث عمق استراتژیک یا منطقه نفوذ هر کشور امروزه فقط به مرزهای داخلی خلاصه نمی شود و این موضوع در بحث داعش به وضوح دیده شد که یک بحران کوچک چندین کشور منطقه را به خود درگیر کرد و صدها هزار نفر کشته و شهید شدند، بنابراین هیچ کشوری نمی تواند امروز ادعا کند مسائلی که در خارج از کشور اتفاق می افتد به ما ارتباطی ندارد.
وی ادامه داد: کشوری مانند آمریکا از 16 هزار کیلومتر دورتر در خلیج فارس دخالت می کند،اما حضور و کمکی که کشور ما برای مسلمانان منطقه انجام می دهد رابا این نگاه که ما چون مشکلات اقتصادی داریم نباید کمک کشورهای دیگر بکنیم، زیر سئوال می برند.
فرماندار زیرکوه تاکید کرد:امروز چیزی به نام حقوق بشر و دفاع از حقوق بشر فقط کارکرد سیاسی دارد و تمام فتنه انگیزی ها و توطئه هایی که در منطقه علیه کشور ما ایجاد می کنند فقط و فقط بخاطر این است که ما در راستای خواسته های آنها حرکت نمی کنیم.
خانزاده بیان داشت:منافع ملی ایران با رهنمودهای مقام معظم رهبری و جانفشانی های سربازان نظام جمهوری اسلامی ایران تامین است و هرگز به دشمن اجازه دخالت در امور این کشور را نخواهیم داد.
فرماندار زیرکوه با بیان اینکه پیشرفت و آبادانی هر کشور مرهون سیستم آموزشی آن کشور است، گفت: اگر سیستم آموزشی و نظام آموزشی ما سیستم درستی باشد قطعا ما کشور پیشرفته ای خواهیم بود.
وی به دانش آموزان توصیه کرد:علیرغم همه مشکلاتی که وجود دارد،با جدیدت تمام درس بخوانند و در راه حل مشکلات تلاش کنند چون موفقیت دانش آموزان در وهله اول برای خودشان و خانواده خودشان است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا