عمومی

پیشرفت 60 درصدی مصوبات سفر استاندار به زیرکوه

فرماندار زیرکوه بیان داشت: باید اذعان کرد که حوزه مصوبات شهرستانی از سفر استاندار محترم در طول یک سال گذشته نزدیک به ۶۰ درصد اجرایی گشته و از ۳۵ مصوبه ۸ مصوبه به صورت صددرصد اجرایی گردیده که در طول هفته وحدت و دهه مبارک فجر به بهره برداری رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،مهندس عربشاهی با تبریک سال جدید و اعیاد شعبانیه، در خصوص مصوبات سفر استاندار به خراسان جنوبی ،گفت: سال گذشته در چنین روزهایی سفر پر خیر و برکت استاندار پرتلاش استان خراسان جنوبی به شهرستان زیرکوه را شاهد بودیم که باعث گردید مصوبات بسیار زیرساختی برای شهرستان زیرکوه به تصویب برسد.
فرماندار زیرکوه خاطرنشان کرد: در این سفر که حدود ۲ روز طول کشید ۳۵ مصوبه برای حوزه شهرستان به تصویب رسید که هر مصوبه به زیر مجموعه های تقسیم می شد.
عربشاهی ادامه داد: با گذشت یک سال از آن تاریخ تا کنون استاندار محترم جهت پیگیری سوخت مرزنشینان و پیگیری مصوبات سفر و افتتاحیه برخی از مصوبه ها به صورت محلی 5 سفر دیگر به شهرستان زیرکوه انجام دادند که این سفرها باعث برکاتی برای شهرستان گردید.
فرماندار زیرکوه بیان داشت: باید اذعان کرد که حوزه مصوبات شهرستانی از سفر استاندار محترم در طول یک سال گذشته نزدیک به ۶۰ درصد اجرایی گشته و از ۳۵ مصوبه ۸ مصوبه به صورت صددرصد اجرایی گردیده که در طول هفته وحدت و دهه مبارک فجر به بهره برداری رسیده است.
عربشاهی گفت: ۳ مصوبه بالای ۷۰ درصد و ۷ مصوبه بالای ۵۰ درصد و باقی مصوبات هم در نزدیکی مرز ۵۰ درصد محقق گردیده است.
فرماندار زیرکوه خاطرنشان کرد: قطعاً مردم شریف شهرستان در جریان هستند که استکبار جهانی با تمام تحریم هایی که برای کشور ایران قرار داده اما باز هم با توجه به تمام مشکلات پیگیری پروژه های عمرانی و اقدامات دیگر در دستور مجموعه فرمانداری و استانداری قرار گرفته است.
وی خاطر نشان کرد: بیشترین مصوباتی که به مرحله اجرا رسیده در حوزه راه و شهرسازی به عنوان یک زیرساخت است.
وی ادامه داد :قطعاً مردم شهرستان در جریان هستند که بسیاری از این مصوبات نیاز به اعتباراتی داشته که با تمام مشکلات بسیاری از پروژه ها به مرحله ۱۰۰ درصدی رسیده و قابلیت اجرا دارد.
فرماندار زیرکوه گفت: جای شکر دارد که اذعان کنیم دستگاه‌ها در راستای وظایف خود به صورت مطلوب اقداماتی را انجام دادند و باعث شده در حوزه آب روستایی که اعتبارات بیشتری در حوزه شهرستان به آن اختصاص یافته از هدر رفت آب جلوگیری شود و استاندار محترم هم توجه ویژه ای به این موضوع داشتند.
عربشاهی گفت: در بحث عشایر نیز بسیار از محلات عشایری ما از بحث آب شرب و امکانات دیگر برخوردار هستند.
وی ادامه داد: در بحث گازرسانی به روستاها نیز در سال ۱۴۰۰ کلیه ی روستاهای بالای ۲۰ خانوار و شاید صد درصد روستاهای ما از نعمت گاز برخوردار خواهند شد .
فرماندار زیرکوه بیان داشت: برخی از مصوبات با روند آهسته تر پیش می رود اما آنها هم به مرحله ۱۰۰ درصدی خواهد رسید و قابلیت اجرا خواهد داشت .
وی از صبر و حوصله مردم شهرستان با توجه به بیماری منحوس که شهرستان و استان و کشور را درگیر کرده تقدیر و تشکر کرد و از مردان خواست سعه ی صدر داشته باشند و از کمپین ماندن در خانه حمایت کنند تا این بیماری منحوس از حوزه شهرستان رخت بربندد همچنین مردم از دعای هفتم صحیفه سجادیه فراموش نکنند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا