عمومی

کاروان راهیان نور دانش آموزان زیرکوه عازم سرزمین نور شد

تعداد 75 نفر از دانشآموزان پسر متوسطه دوم دبیرستانهای شهرستان زیرکوه در قالب کاروان راهیاننور با دو دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، صبح امروز 75 دانش آموز پسر مدارس متوسطه شهرستان زیرکوه در قالب کاروان راهیان نور با دو دستگاه اتوبوس در میان بدرقه مسئولان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.
مسئول بسیج دانش آموزی شهرستان زیرکوه در حاشیه اعزام این دانش اموزان با بیان اینکه این اردو با هدف آشنایی دانش آموزان با فرهنگ دفاع مقدس و رشادت های رزمندگان اسلام در 8 سال جنگ با استکبار جهانی برگزار می شود، گفت: مراسم دعا و نیایش، روایت خاطرات و معارف دفاع مقدس، بازدید از مناطق مختلف عملیاتی در جنوب کشور و ادای احترام به شهدای والا مقام کشور از مهم ترین برنامه هایی است که در این اردو اجرا خواهد شد.
علی شاهی با اشاره به اینکه این کاروان به مدت 5 روز به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شود،خاطرنشان کرد:15 مربی ، سرپرست و راوی کاروان راهیان نور زیرکوه را همراهی خواهند کرد.
گفتنی است این دانشآموزان پس از حضور در گلزار شهدای گمنام شهر حاجیآباد و قرائت فاتحه در میان بدرقه جمعی از مسؤولان به سرزمینهای نور اعزام شدند .

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا