عمومی

کاروان موکب داران حضرت علی اصغر از زیرکوه عازم کاظمین شد+تصاویر

کاروان موکب داران حضرت علی اصغر (ع) جهت انتقال کمک های مردمی و وسایل مود نیاز موکب زیرکوه، امروز از زیرکوه عازم کاظمین شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،کاروان موکب داران حضرت علی اصغر (ع) جهت انتقال کمک های مردمی و وسایل مود نیاز موکب زیرکوه، امروز از زیرکوه عازم کاظمین شد.
محمود نظری، مسئول این کاروان در حاشیه مراسم اعزام در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز، اظهارداشت: کاروان مزین به نام حضرت علی اصغر (ع) از طرف شهرستان زیرکوه به کاظمین اعزام می شود و ان شاء الله به مدت 15 روز به زائرین اربعین خدمات ارائه خواهد داد.
وی با بیان اینکه مجموع رفت و برگشت اعضای این کاروان 20 روز به طول خواهد انجامید،خاطرنشان کرد:14 نفر از اهالی زیرکوه به نام 14 معصوم در قالب 8 دستگاه خودروی سنگین با این کاروان اعزام می شوند.
نظری گفت: یک وسیله نقلیه به طور کامل کمک های مردمی جهت استفاده در موکب حضرت علی اصغر (ع) را بارگیری می کند و بقیه خودروها هم در اختیار ستاد اربعین قرار دارند.
وی ادامه داد: نیت داریم در سه شیفت از زائرین در این موکب پذیرایی نمائیم که شیفت اول از ساعت 4 صبح تا 10 صبح به صرف صبحانه گرم ،شیفت دوم از ساعت 10 تا 4 عصر به صرف دمنوش آویشن و شربت زرشک که به همت اهالی بخش زهان جمع آوری شده است و شیفت سوم از ساعت 4 عصر تا صبح روز بعد به صرف چایی زعفرانی از زوار امام حسین (ع) پذیرایی خواهد شد.
نظری ارزش ریالی اقلام اهدایی مردم را 100 میلیون تومان برآورد کرد و گفت:این اقلام از قبیل یک تن عدس جهت صبحانه، یکصد عدد کپسول گاز اهدایی مردم، سیب زمینی، قند و …. می باشد که بعضی از این اقلام از قبیل تانکر آب به صورت امانی و بقیه اقلام اهدایی مردم به زوار امام حسین (ع) است.
گفتنی است، این کاروان امروز پس از اقامه نماز جمعه در میان بدرقه مردم و مسئولان، عازم عتبات عالیات شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا