عمومی

کارگاه آموزشی اطفاء حریق در مدارس زیرکوه برگزار می شود

به مناسبت هفته پدافند غیرعامل،کارگاه آموزشی اطفاء حریق در مدارس زیرکوه برگزار می شود و دانش آموزان با نحوه صحیح خاموش کردن آتش در مواقع ضروری آشنا می شوند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،به مناسبت هفته پدافند غیرعامل،کارگاه اطفاء حریق در مدارس زیرکوه برگزار می شود و دانش آموزان با نحوه صحیح خاموش کردن آتش در مواقع ضروری آشنا می شوند.
یکی از آتش نشانان ایستگاه آتش نشانی حاجی آباد در حاشیه برگزاری این کارگاه در دبیرستان نمونه شهید ناصری حاجی آباد در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز، گفت:یکی از وظایف آتش نشانی این است که در راستای آگاهی بخشی به جامعه و آموزش مردم در سطح مدارس،مراکز آموزشی، ادارات دولتی و مجامع عمومی و … کارگاههای آموزشی برگزار کند.
عباس صادقی خاطرنشان کرد:در حال حاضر این کارگاه آموزشی به مناسبت هفته پدافند غیر عامل در مدارس شهرستان زیرکوه برگزار می شود و سعی ما بر این است که هر آموزشگاهی که درخواست برگزاری کارگاه نمایند حتی در روستاهای تابعه شهر حاجی اباد و بخش مرکزی،از طرف ایستگاه آتش نشانی حاجی آباد این کارگاهها برگزار شود.
وی ادامه داد: در این کارگاه دانش اموزان با آموزش مقدماتی آتش نشانی و اطفاء حرق آشنا می شوند.
صادقی گفت:همین که دانش اموزان حداقل با کپسول آتش نشانی و کار با آن ،اصول آتش نشانی، انواع آتش سوزی ها و نحوه خاموش کردن انواع آتش سوزی ها آشنا می شوند، قطعا تاثیرگذار خواهد بود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا