عمومی

کارگاه آموزشی سبک زندگی قرآنی در زیرکوه در زیرکوه برگزار می شود

با حضور استاد اعزامی دارالقرآن تبلیغات اسلامی از تهران کارگاه اموزشی سبک زندگی قرآنی در اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه برگزار می شود.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارداشت:با حضور استاد اعزامی دارالقرآن تبلیغات اسلامی از تهران کارگاه اموزشی سبک زندگی قرآنی در اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه برگزار می شود.
حجت الاسلام احمد اسماعیلی خاطرنشان کرد: این کارگاه آموزشی برای خواهران شاغل در ادارات و سایر بانوان از اقشار تاثیرگذار شهرستان از ساعت 8 صبح 15/11/1396 لغایت 15 عصر در اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه با حضور دکتر زمان نامیان از اساتید مجرب اعزامی از تهران در این اداره برگزار خواهد شد.
وی به جنگ نرم دشمن و لزوم مقابله با آن اشاره و گفت: ملت ایران اسلامی با ایستادگی خود توانسته قدرتهای جهانی و سلطه‌های بزرگ را در بسیاری از خواسته‌هایشان ناکام بگذاردو مأیوس کنند و از صحنه خارج کنند ؛ چون دشمن از جنگ سخت نتیجه ای عایدش نشده روی به جنگ نرم و بی اعتقاد نمودن جوانان نموده است که اقشار تاثیر گذار خصوصا بانوان که در خانواده ها نقشی قابل ملاحظه دارند در خنثی نمودن توطئه های دشمنان می توانند گامی مهم بردارند.
مسئول اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه با توجه به اینکه دشمن در جنگ نرم تمام قوای خود را به کار گرفته و با انواع و اقسام ابزارها و قالب‌های مختلف و… پا در عرصه میدان نبرد فرهنگی گذاشته است و در حال تلاش است تا با این ابزار سبک زندگی شیطانی خود را در لایه‌های زندگی اکثر مردم به طور وسیع چه در حوزه‌های نگرش‌ها و ارزش‌ها و چه در حوزه باورها و رفتارها وارد سازد و برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن و جامه
عمل پوشیدن به منویات مقام معظم رهبری در حزوه فرهنگی لازم است سبک زندگی قران در بین عموم مردم خصوصا نسل جوان تبیین شود. شایان ذکر است مجوز این کارگاه به مدت 8 ساعت آموزشی برای خواهران شاغل اخذ شده است

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا