عمومی

کارگاه آموزشی محیطبانان شهرستان زیرکوه برگزار شد

کارگاه آموزشی محیطبانان به عنوان ضابطین خاص با حضور دادستان و بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان زیرکوه و کلیه مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان زیرکوه در محل پاسگاه محیطبانی 12 امام برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، صبح امروز کارگاه آموزشی محیطبانان به عنوان ضابطین خاص با حضور حجت الاسلام جلالی دادستان شهرستان و عبداله زاده بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان زیرکوه و کلیه مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان زیرکوه در محل پاسگاه محیطبانی 12 امام برگزار گردید .
رئیس نمایندگی محیط زیست شهرستان زیرکوه با اعلام این خبر ، اظهارداشت:این کارگاه آموزشی با هدف آشنایی مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان به قوانین و مقررات در زمینه های آیین دادرسی کیفری، انواع جرائم مشهود وغیر مشهود، نحوه برخورد با متخلفان شکار و صید و استفاده صحیح و درست محیطبانان از تجهیزات انفرادی وسلاح سازمانی برگزار گردید.
تقی زاده خاطرنشان کرد:در این کارگاه آموزشی شرکت کنندگان علاوه بر آشنایی با وظایف و تکالیف قانونی ضابطین خاص دادگستری در حیطه قوانین زیست محیطی، به مرور قوانین جدید آیین نامه دادرسی کیفری پرداخته و با ضروریات و کلیات این قانون و اصلاحات آن آشنا شدند.
گفتنی است در این کارگاه اموزشی محیطبانان سوالاتی را در خصوص مشکلات حقوقی و یا مباحثی که در حین انجام وظیفه و برخورد با متخلفین شکار و صید داشتند مطرح نموده و پاسخ و رهنمودهای لازم از ناحیه دادستان شهرستان ارائه گردید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا