عمومی

کارگاه آموزش نرم افزارهای کاربردی قرآن کریم در زیرکوه برگزار شد

کارگاه آموزش نرم افزارهای پژوهشی،کاربردی در حوزه علوم قرآنی با حضور طراح نرم افزار اندروید تقلید قرآن کریم در حوزه علمیه فاطمیه خواهران شهرستان زیرکوه برگزار گردید .

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،کارگاه آموزش نرم افزارهای پژوهشی،کاربردی در حوزه علوم قرآنی با حضور مصطفی لطفی نسب ،طراح اولین نرم افزار اندروید تقلید قرآن کریم کشور،در حوزه علمیه فاطمیه خواهران شهرستان زیرکوه برگزار گردید .
در این کارگاه آموزشی که به مناسبت آغاز دهه کرامت و همچنین ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار گردید توضیحاتی درخصوص عناوین نرم افزارهای قرآنی و کارایی هر یک از این نرم افزارها ایراد گردید .
همچنین در ادامه این کارگاه آموزشی،طلاب حوزه خواهران سوالاتی در خصوص نرم افزارهای مختلف قرآنی و طرز کار و بهره وری حداکثری از نرم افزارهای قرآنی مطرح نمودند و به مقایسه نرم افزارهای موجود در بازار و این نرم افزار (نرم افزار تقلید قرآن کریم)پرداختند که با توجه به کاربردی بودن ، جامع بودن و رایگان بودن این نرم افزار اکثریت قریب به اتفاق این نرم افزار را برتر از سایر نرم افزارها در حوزه آموزش قرائت تحقیق قرآن کریم دانستند .
همچنین در این کارگاه نرم افزارهایی از جمله جامع التفاسیر ، المائده 2 ، پژوهیار، جامع الاحادیث …. مورد بحث قرار گرفت و به اهمیت آموزش و فراگیر شدن قران کریم در زندگی و جامعه بوسیله قرائت تحقیق قرآن کریم اشاراتی شد .
قرار است این سلسله بحث ها و آموزش ها بصورت هفتگی در زمینه های صوت و لحن و تجوید قرآن کریم برگزار گردد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا