عمومی

کشف محموله مواد مخدر در زیرکوه+تصاویر

فرمانده انتظامی زیرکوه از کشف محموله مواد مخدر دراین شهرستان خبر داد.

سرهنگ سیدرضا حسینی امروز در گفت‌وگو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،‌اظهارداشت:در پی کسب اخبار و اطلاعات مبنی بر حمل و جابجایی مواد مخدر توط قاچاقچیان و سوداگران مرگ و در راستای تشدید اقدامات کنترلی محورهای مرزی و رویکرد اطلاعاتی و عملیاتی مامورین این یگان،در حین اجرای کمین و کنترل محورهای مرز ، ضمن اتخاذ اقدامات و راه حل های عملیاتی و سلب فرصت از رابطین و قاچاقچیان مواد مخدر به یک دستگاه موتورسیکلت حامل دو نفر با سر و صورت پوشیده مشکوک و دستور ایست دادند.
فرمانده انتظامی زیرکوه خاطرنشان کرد:راکب موتورسیکلت بدون توجه به دستور ایست ماموران از صحنه متواری می شود و در عملیات تعقیب ،سرنشینان موتورسیکلت با توجه به تاریکی شب و وضعیت نامناسب جوی و طوفان شدید از صحنه متواری و راکب موتورسیکلت که از قاچاقچیان سابقه دار بوده و تا کنون چندین بار از تورهای عملیاتی مامورین متواری شده بود، دستگیر گردید.
وی ادامه داد: در بازرسی از موتور سیکلت،مقدار 64 کیلو و 300 گرم مواد مخدر از نوع تریاک ،6 کیلو و 400 گرم ماده مخدر از نوع هروئین،یک کیلوگرم کراک ، 245 گرم شیشه و یک عدد شوکر برقی کشف و ضبط گردید.
حسینی با بیان اینکه پرونده این فرد خاطی جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی ارجاع گردید، تصریح کرد: پلیس انتظامی در راستای مقابله با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر با عزم راسخ و قاطع برابر قانون برخورد خواهد نمود.
فرمانده انتظامی زیرکوه ضمن تاکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر از شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از فعالیت قاچاقچیان مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه 110 اطلاع دهند تا نسبت به دستگیری آنها اقدام شود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا