عمومی

کشف 25کیلوگرم موادمخدر درزیرکوه

جانشین فرماندهی انتظامي شهرستان زیرکوه ازکشف 25کیلو634گرم موادمخدر ازنوع تریاک وتوقیف یک دستگاه پژو 405 در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ دوم “کاظم صادقی” در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارداشت: در پي کسب اطلاعاتي مبني بر اين که فردي اقدام به تهيه و توزيع مواد مخدر در شهرستان مي کند دستورات لازم براي پي گيري سريع موضوع صادر شد.
وي افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتي فرد مذکور شناسايي شد که نهایتا” برابر اخبار واصله مبنی بر احتمال تردد در یکی از محورهای اصلی شهرستان و حمل مواد مخدر اکيپی ويژه و مجهز به محور اعلامی اعزام که نهایتا” پس از گذشت ساعتی مامورین در ورودی شهر یکدستگاه پژو405 که ازسمت محورآهنگران در حرکت بود مشاهده وخودروی موصوف را به طور نامحسوس تعقیب که نهایتا پس از توقف در جلوی اصطبل های دامداری ، مظنون که در حین خروج از داخل یکی از اصطبل ها بود دستگیر شد.
سرهنگ دوم صادقی ادامه داد : مامورین خوردروی مذکور را مورد بازرسی اولیه قرار دادند که ازداخل خودرو چیزی کشف نکردید وباتوجه به اینکه راننده ازداخل اصطبل بیرون آمده بود محل مورد نظر مورد بازرسی که ازداخل یک اتاقک تعداد 25بسته کوچک تریاک کشف گردید
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان زیرکوه در تکمیل این خبر اظهار داشت : در این عملیات مقدار 25کیلو 634گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و یکدستگاه خودرو توقیف و متهم دستگیر و پس از تکمیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و روانه زندان گردید.
سرهنگ دوم صادقی از شهروندان خواست در صورت برخورد با هرگونه موارد مشکوک مراتب را با مرکز فوريت هاي پليسي 110 در ميان بگذارند.
وی خاطر نشان كرد: امروز پليس راست قامت در مقابل توزیع کنندگان موادمخدر ايستاده و اجازه جولان دادن به آنان را نخواهد داد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا