عمومی

کلاسهای کانکسی ،دغدغه جدی آموزش و پرورش زیرکوه

مدیر آموزش و پرورش زیرکوه،کلاسهای کانکسی را یکی از مهم ترین دغدغه های آموزش و پرورش در حال حاضر دانست و گفت: امیدواریم بتوانیم این کلاسها را در سال آینده به حداقل رسانده یا در صورت امکان حذف نمائیم.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان زیرکوه در سال 96 با حضور اعضای این شورا در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید
مدیر آموزش و پرورش زیرکوه در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از مصوبات اجرا شده شورای آموزش و پرورش در سال گذشته ،اظهارداشت: 62 درصد مصوبات شورای آموزش و پرورش در سال گذشته اجرایی شده است که اجرانشدن دیگر مصوبات شورا نیز بدلیل کمبود اعتبار بوده و امیدواریم در سال آینده زمینه اجرای همه مصوبات فراهم گردد.
علیرضا مهدی پور خاطرنشان کرد: در بحث ساخت و ساز و توسعه و تجهیز و زیباسازی فضاهای آموزشی با جذب خیرین اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته و امیدواریم در سال آینده قسمتی از نگرانی کمبود فضای آموزشی مرتفع گردد.
وی کلاسهای کانکسی را یکی از مهم ترین دغدغه های آموزش و پرورش در حال حاضر دانست و گفت: امیدواریم بتوانیم این کلاسها را در سال آینده به حداقل رسانده یا در صورت امکان حذف نمائیم
آموزش و پرورش زیرکوه عملکرد مطلوبی داشته است
معاون فرماندارزیرکوه نیز ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شورا اظهار داشت: شوراي آموزش و پرورش اتاق فکر تعيلم و تربيت در شهرستان است و افراد عضو شورا بايستي اهل ايده و نظر باشند
امین مصطفوی نیا خاطرنشان کرد:علیرغم همه هجمه ها در سال گذشته، آموزش و پرورش عملکرد مطلوبی داشته و توانسته به خوبی به وظیفه اصلی خود که همان تعلیم و تربیت است بپردازد.
وی با اشاره به تعطیلات تابستانی خواستارتقویت هر چه بیشتر کلاسهای اوقات فراغت و بهره مندی همه روستاهای شهرستان از این کلاسها شدو گفت:كليه ادارات مي بايست در بحث اوقات فراغت زيرمجموعه اموزش و پرورش فعاليت كنند .
نقل و انتقال همکاران فرهنگی ، ایاب و ذهاب دانش آموزان سرویسی ، و لباس فرم مدارس از دیگر محورهای مورد بحث در این جلسه بود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا