عمومی

کلاس های اوقات فراغت می تواند زمينه ساز فعاليت های قرآنی جوانان و نوجوانان باشد

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه گفت:کلاس هاي طرح اوقات فراغت تابستاني مي تواند زمينه ساز فعاليت هاي قرآني و رشد و شکوفايي استعدادهاي جوانان و نوجوانان باشد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام احمد اسماعیلی در بازدیداز کلاسهای طرح اوقات فراغت آبیز،در جمع مربيان و دانش آموزان اظهار داشت: کلاس هاي طرح اوقات فراغت تابستاني مي تواند زمينه ساز فعاليت هاي قرآني و رشد و شکوفايي استعدادهاي جوانان و نوجوانان باشد.
وي در ادامه طرح اوقات فراغت را مهم برشمرد و تصريح کرد: اهميت دادن به طرح غني سازي مي تواند جوانان و نوجوانان را از آسيب ها و ناهنجاري هاي فراواني ايمن کند.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه سپس با بیان اینکه هم اکنون تعداد 2 هسته فرهنگی در اسفاد و کوی امیرالمومنین (ع) حاجی آباد و بوستانهای معرفت در زهان و 10 روستای شهرستان در حال برگزاری است افزود: طرح فرهنگی بوستان معرفت مخصوص مقطع سنی 7 تا 15 سال و هسته فرهنگی 15 تا 25 سال می باشند.
گفتني است، هدف اصلي از بازديد اين کلاس ها، ارزيابي عملکرد پايگاه هاي اوقات فراغت و ايجاد انگيزه براي انس بيشتر بين نوجوانان و جوانان با قرآن و نماز در هسته هاي جوان و بوستانهای معرفت است.
در پایان نیز از 5 نفر از شرکت کنندگان با اهدای هدایایی از طرف اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه تقدیر شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا