عمومی

کلنگ احداث گلزار شهدای روستای مرزی چشمه بید به زمین خورد

در پنجمین روز از دهه مبارک فجر با حضور سرهنگ برات زاده معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضای استان خراسان جنوبی ،‌امام جمعه زیرکوه و جمعی از مسئولان،کلنگ احداث گلزار شهدای روستای مرزی چشمه بید به زمین خورد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،در پنجمین روز از دهه مبارک فجر با حضور سرهنگ برات زاده معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضای استان خراسان جنوبی ،‌امام جمعه زیرکوه و جمعی از مسئولان،کلنگ احداث گلزار شهدای روستای مرزی چشمه بید به زمین خورد.
روستای چشمه بید یکی از روستاهای محروم و مرزی شهرستان زیرکوه است که در فاصله 65 کیلومتری مرکز شهرستان زیرکوه قرار دارد و 4 شهید والامقام تقدیم نظام و انقلاب کرده است.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه در این مراسمبا تسلیت ایام فاطمیه و گرامی داشت ایام الله دهه فجر،گفت:خداوند را شاکریم که در این ایام شاهد کلنگ زنی این پروژه هستیم.
کریمی خاطرنشان کرد:ان شاء الله خداوند به همه توفیق عنایت کند تا مسیری که شهدا برای ما هموار کرده اند ادامه دهیم و وظیفه تک تک همه ما این است که قدر شهدا را بدانیم و راهشان را ادامه بدهیم.
قرار است استارت ساخت گلزار شهدای این روستا توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی زیرکوه زده شود و تکمیل گلزار شهدای این روستا توسط بنیاد شهید انجام خواهد شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا