عمومی

کلنگ حسینیه روستای بقرایی با حضور مسئولان به زمین خورد

به همت قرارگاه ثامن 2 خراسان جنوبی ،طی مراسمی کلنگ حسینیه روستای بقرایی با حضور مسئولان به زمین خورد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،به همت قرارگاه ثامن 2 خراسان جنوبی ،کلنگ حسینیه روستای بقرایی با حضور فرمانده تیپ انصارالرضای استان، امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان ، به زمین خورد.
سرهنگ حسن رجب زاده فرمانده تیپ مردم پایه سپاه انصارالرضای خراسان جنوبی در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران،‌اظهارداشت:پروژه حسینیه روستای بقرایی با توجه به اینکه مردم ولایت مدار این روستا فقط از نعمت یک مسجد برخوردار بودند و گاها برای حضور خانم ها در مراسم، معذوریت هایی و جود داشت،با تدبیر امام جمعه شهرستان قرار بر این شد که این حسینیه با نمتراژ 200 متر زیربنا ساخته شود.
فرمانده قرارگاه ثامن الائمه 2 خراسان جنوبی بیان داشت:اسکلت این بنا آماده شده است و امیدواریم به زودی عملیت اجرای آن آغاز شود.
وی با اشاره به اینکه سیاست قرارگاه ثامن بر این است که در پروژه ها از همکاری مردم بهره بگیرد،تصریح کرد:هزینه صفر تا صد این پروژه بر عهده قرارگاه ثامن قرار دارد و ان شاء الله با کمک مردم و کارگری اهالی ساخته خواهد شد.
رجب زاده با بیان اینکه در حال حاضر قریب به 100 پروژه در حوزه ماموریتی قرارگاه ثامن شروع شده است ، گفت:بخشی از پروژه ها تحویل مردم داده شده اند و بخشی هم حدود 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است .
فرمانده قرارگاه ثامن 2 ، ادامه داد:ساخت این پروژه در راستای تدابیر مقام معظم رهبری و مباحث امنیتی ساخته خواهد شد و چون حضور مردم مرزنشین در حاشیه مرز باعث امنیت می شود، این توفیق نصیب ما شده است که خدمتگذار مردم باشیم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا