عمومی

کلنگ سالن ورزشی بهمن آباد در هفته تربیت بدنی به زمین می خورد

سرپرست اداره ورزش و جوانان زیرکوه با اعلام برنامه های هفته تربیت بدنی در زیرکوه،گفت:کلنگ سالن ورزشی بهمن آباد در هفته تربیت بدنی به زمین می خورد.

محمد کاظم ادیبیان ، سرپرست اداره ورزش و جوانان زیرکوه در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،با اشاره به آغاز هفته تربیت‌بدنی و ورزش از 26 مهرماه لغایت 2 آبان ماه اظهارداشت: هفته تربیت بدنی مناسبت ترین زمان برای نهادینه کردن امر ورزش همگانی در جامعه است و باید تلاش نمود تا از این فرصت بهترین بهره را ببریم.
وی با اشاره به برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش در زیرکوه، خاطرنشان کرد:دیدار با خانواده شهدا و غبار روبی گلزار شهدای شهرستان،کلنگ زنی سالن ورزشی بهمن اباد،افتتاح خانه ورزشی روستایی و برگزاری همایش پیاده در روستای بارنجگان از برنامه های شاخص این هفته خواهد بود.
سرپرست اداره ورزش و جوانان زیرکوه با اشاره به وضعیت ورزش درشهرستان نسبت به استان ودیگرشهرستان ها،‌گفت:در حال حاضر با وجود کمبود های شدید در شهرستان توانسته ایم در رشته های وشو،کاراته،فوتسال،اسکیت و بازی های بومی محلی در سطح اول تا سوم استان برای خومان جایگاه ایجاد کنیم و در تلاشیم بقیه رشته ها را هم فعال تر کنیم و به این سطح برسانیم.
ادیبیان با اشاره به وضعیت اماکن ورزشی زیرکوه، اذعان داشت:در سطح شهرستان پروژه هایی درحال اجراست که پیشرفت فیزیکی خوبی دارد و امیدواریم هرچه سریعتر به بهره برداری برسد .
وی با برنامه های ورزشی این اداره برای بانوان اشاره کرد و گفت:تفاهم نامه ای بین هلال احمر، اداره ورزش و جوانان،آموزش و پرورش و شورای اسلامی حاجی آباد منعقد شده که به تناسب امکاناتی که وجود دارد همکاری لازم درجهت دراختیارقراردادن مکان برای بانوان ورزشکار شهرستان انجام پذیرد و
درحال حاضر فعالیت های بانوان در رشته ورزشی ،والیبال،ایروبیک،کاراته و فوتسال در حال انجام است.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا