عمومی

کلنگ مرکز جامع سلامت روستای شاهرخت به زمین خورد

به مناسبت هفته سلامت،با حضور فرماندار و جمعی از مسؤولان اجرایی شهرستان و با استقبال گسترده مردم روستای مرزی شاهرخت،کلنگ مرکز جامع سلامت روستای شاهرخت به زمین خورد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،به مناسبت هفته سلامت،با حضور فرماندار و جمعی از مسؤولان اجرایی شهرستان و با استقبال گسترده مردم روستای مرزی شاهرخت،کلنگ مرکز جامع سلامت روستای شاهرخت به زمین خورد.
فرماندار شهرستان زیرکوه در حاشیه اين مراسم با بيان اينکه طرح تحول نظام سلامت يكي از برنامه هاي دولت تدبير واميد براي بهبود خدمات درماني وبهداشتي است ،اظهارداشت:احداث مراكز جامع سلامت در راستاي تحقق اهداف طرح تحول نظام سلامت جهت ارائه خدمات بهتر در حوزه بهداشتي به مردم خصوصاً مردم مناطق روستايي است.
دکتر ناصری مدیر شبکه بهداشت شهرستان زيركوه گنیز،خاطرنشان کرد: درسنوات گذشته پروژه هاي زيادي در حوزه بهداشت و درمان شهرستان انجام شده است و به بهره براري رسيده است كه مردم از خدمات آن بهره مند شده اند.
مدیر شبکه بهداشت زیرکوه ادامه داد: سال گذشته پروژه هاي زيادي از جمله مركز خدمات جامع سلامت شيرگ با ۹۰% پيشرفت فيزيكي،مركز خدمات جامع روستاي بارنجگان با ۷۰ % پيشرفت فيزيكي، پانسيون پزشك در شهر حاجي آباد و زهان،خانه بهداشت حسن آباد ،خانه بهداشت سارجين ،پروژه هاي بوده است كه در حوزه سلامت شروع شده است كه با تكميل و راه اندازي آنها دسترسي اهالي شهرستان به خدمات سلامت بهتر و بيشتر مي گردد.
گفتنی است،مرکز جامع سلامت روستای شاهرخت در زميني به مساحت ۲۴۰۰ و با هزينه نزديک به ۷ ميليارد ريال و ظرف مدت ۹ ماه احداث خواهد شد و ۲۶۳۰ نفر تحت پوشش اين مركزقرار خواهند گرفت.
به کانال اطلاع رسانی زیرکوه نیوز در تلگرام بپیوندید:
https://telegram.me/zirkoohnews

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا