عمومی

کمبودامکانات بهداشتی در زیرکوه باعث بروز حادثه درقاین شد

کمبودامکانات بهداشتی در زیرکوه باعث بروز حادثه درقاین شد

کمبودامکانات بهداشتی در زیرکوه باعث بروز حادثه درقاین شد.
درحالی که ساعاتی از نیمه شب گذشته بودوعقربه های ساعت 1و54دقیقه بامدادرانشان میدادند حادثه ای دربلواربامشادقاین اتفاق می افتد که هرچند خسارت جانی نداشت اما خسارت مالی زیادی را دربرداشت.
راننده پژوپارسی که این حادثه برایش اتفاق افتاده است اینگونه به بیان ماجرای حادثه می پردازد.
حدود ساعت 11.5 نیمه شب نوجوانی رو که از ناحیه کف پا دچار جراحت شدید شده بود به مرکز بهداشت حاجی آباد بردیم و بدلیل اینکه احتمال آسیب دیدن تاندون های پا می رفت و عدم وجود خدمات اولیه بیمارستانی در منطقه زیرکوه مجبور شدیم ساعت 12.5 شب به سمت قاین حرکت کنیم . پس از بنزین زدن در پمپ بنزین میدان شهید ناصری وارد بلوار بامشاد که شدم به دلیل خونریزی مریض و عجله ، اصلا متوجه اینکه به میدان نزدیک می شوم نبودم و در فاصله حدود 100 متری میدان چراغ های کوچک قرمز رنگ و سرعت گیر را دیدم.، نتوانستم از سرعت ماشین کم کنم و متاسفانه پس از برخورد با سرعت گیر ، به شدت با میدان برخورد کرده و پس از برخورد با 4 خودرو پارک شده در حاشیه میدان ماشینم متوقف شد. شکرخدا در این حادثه علی رغم خسارت جدی به ماشین خودم ، اتفاق خاصی غیر از اثرات کوفتگی برای سرنشینان و خسارت جزئی برای خودروهای پارک شده نداشت.
این راننده حادثه دیده ضمن تقدیر وتشکر از اورژانس ، کلانتری11 و راهنمایی ورانندگی که به موقع درمحل حاضر شده بودند گفت: امیدوارم مسئولین فکری به حال وضعیت بهداشتی ودرمانی شهرستان زیرکوه بردارند که ما مجبور نشویم برای هر مشکل درمانی حتی کوچک به شهرهای مجاور برویم .
نسیم

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا