عمومی

کمبود فضای آموزشی،‌مهمترین دغدغه آموزش و پرورش زیرکوه

مدیر آموزش و پرورش زیرکوه در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان گفت:علیرغم اقدامات خوبی که صورت گرفته اما کمبود فضای آموزشی،‌مهمترین دغدغه آموزش و پرورش زیرکوه است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،علیرضا مهدی پور صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان زیرکوه با اشاره به مشکلات فضاهای آموزشی شهرستان اظهار داشت: علی رغم اقدامات مناسبی که در چند سال گذشته با همت خیرین و مردم نیک اندیش شهرستان زیرکوه در امر مدرسه سازی صورت گرفته ولی همچنان مشکل فضای آموزشی در شهرستان بویژه شهر حاجی آباد یکی از مهمترین دغدغه های مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان است.
مدیر آموزش و پرورش زیرکوه خاطرنشان کرد:علاوه برکمبود فضای آموزشی، پژوهش سرای دانش آموزی شهرستان نیز فاقد فضای مستقل می باشد که امیدواریم در اعتبارات سال آینده توجه ویژه ای به این مهم صورت پذیرد.
مهدی پور در خصوص احداث اردوگاه دانش آموزی شهرستان نیز گفت: پیگیری لازم جهت احداث اردوگاه دانش آموزی انجام شده و نیاز به طرح در شورای اداری شهرستان دارد.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان جشنواره خاوران شناسی را از برنامه های پیش روی آموزش و پرورش شهرستان اعلام کرد و گفت: برای برگزاری این جشنواره نیاز به حمایت و کمک سایر ادارات و اداره عشایر داریم تا بتوانیم این جشنواره را که برای اولین بار در شهرستان برگزار می شود به نحو مطلوب برگزار کنیم.
نگاه آموزش و پرورش به رشته کاردانش است
معاون آموزشی آموزش و پرورش زیرکوه نیز با تاکید بر اهمیت بحث آموزش عنوان کرد: در بحث آموزشی شهرستان در وضعیتی قرار داریم که آسیب شناسی صورت گرفته و باید پیگیر مسائل شویم تا کیفیت آموزش در مدارس را ارتقاء دهیم. حمیدرضا اسماعیل پورمقدم گفت: نگاه آموزش و پرورش به هنرستان های کاردانش است تا الگوهای مهارت آموزی را در دانش آموزان تقویت کند.
اسماعیل پور با اشاره به برگزاری کلاسهای مشاوره ویژه همکاران اظهار داشت: این کلاسها جهت تقویت روحیه انگیزشی همکاران برگزار می گردد.
گفتنی است؛ شورای آموزش و پرورش شهرستان زیرکوه صبح امروز با حضور خانزاده،فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان ،روسای ادارات ثبت اسناد و املاک و بنیاد مسکن شهرستان و اعضای شورای آموزش و پرورش زیرکوه برگزار شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا