عمومی

کمک 4 میلیون تومانی دانش آموزان دبیرستان نمونه ابن سینای حاجی آباد به هوشمند سازی مدرسه

دانش آموزان ، اولیا و دبیران دبیرستان نمونه ابن سینای حاجی آباد بیش از 4 میلیون تومان به هوشمند سازی این آموزشگاه کمک کردند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،دانش آموزان ، اولیا و دبیران دبیرستان نمونه ابن سینای حاجی آباد بیش از 4 میلیون تومان به هوشمند سازی این آموزشگاه کمک کردند.
یکی از دانش آموزان این آموزشگاه در باره هدف از این کار، گفت:با توجه به اینکه دبیرستان ابن سینا تنها دبیرستان پسرانه نمونه دولتی در شهر حاجی آباد است،اما متاسفانه کلاسها از امکانات هوشمند سازی محروم است و با مشورت بچه ها و مدیر و معاون مدرسه تصمیم گرفتیم خودمان دست به کار شویم و برای هوشمند سازی مدرسه اقدام کنیم.
حسن ابراهمی، معاون آموزشی این دبیرستان نیز گفت:در عصر جدید که عصر تکنولوژی است، نیاز به هوشمند سازی کلاسها بیش از هر چیزی احساس می شد و با توجه به اینکه کمک های دولتی محدود است، با کمک دانش آموزان برای هوشمند سازی کلاسها اقدام کردیم تا ان شاء الله دانش آموزان این دبیرستان نمونه بتوانند راحت تر و بهتر به کسب علم و دانش بپردازند.
وی خاطرنشان کرد: متاسفانه علیرغم نمونه بودن این آموزشگاه، تنها یک کارگاه هوشمند در این مدرسه وجود دارد که آن هم فقط می تواند یک کلاس را پوشش دهد.
ابراهیمی از کمک اولیا ، دانش آموزان و دبیران این آموزشگاع تشکر کرد و گفت: بیش از 4 میلیون تومان از محل این کمک ها جمع آوری شده و امیدواریم با کمک مدیریت آموزش و پرورش کلیه کلاسها را برای سال تحصیلی جدید هوشمند سازی کنیم.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا