عمومی

یادواره شهدای آبروی محله درشهر حاجی آباد برگزار شد

در دومین روز از هفته بسیج،یادواره شهدای آبروی محله درشهر حاجی آباد برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،در دومین روز از هفته بسیج،یادواره شهدای آبروی محله درشهر حاجی آباد برگزار شد.
سردار احمدی در این مراسم گفت:ثمره و نتیجه یادواره های شهدا باید پاسداری از انقلاب باشد .
وی با اشاره به بیانات امامین انقلاب در مورد بسیج تصریح کرد :این شهیدان اسناد منگوله دارتر ثبت شده در درگاه الهی هستند ،گواهی می دهند که زمانی که این انقلاب مانند ترکه ای بود و همه استکبار از دشمن حمایت میکردند ، ما از کیان این کشور و عراق دفاع کردیم و جان خود را فدا کردیم اما ذلت نامه ای را با هیچ یک از کشور های دنیا امضا نکردیم .
وی عنوان داشت:اگر آمریکا و انگلیس و فرانسه و همه دشمنان ما عرضه و توانی داشتند روزی که تفنگداران آمریکایی را دستگیر کردیم ،روزی که کشتی انگلیسی را گرفتیم ،روزی که پهباد چند میلیون دلاری امریکا را بچه های سپاه منهدم کردند به ایران حمله می‌کردند.
سردار احمدی بیان کرد:خطی که این شهیدان عزیز دفاع مقدس در آن جنگیدندو شهید شدند ،امروز ۲۰۰۰کیلومتر به نفع جبهه حق پیشروی داشتیم.
وی ادامه داد:هرکس به قدر وسعش وظیفه دارد مردم را توجیه کنند که روزی که امام خمینی ره با دست خالی شاه را بیرون کرد و آمریکا چند هزار مستشار در ایران داشت ، اگر دشمنان ما عرضه داشتند آن روز کاری میکردند و جلوی انقلاب را می گرفتند.
این رزمنده دوران دفاع مقدس به جوانان توصیه کرد کتاب خاکهای نرم کوشک را حتما بخوانند و کرامات اهل بیت(ع) در دفاع مقدس را مطالعه نمایند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا