عمومی

یادواره شهدای شهر آبیز زیرکوه برگزار شد

یادواره شهدای شهر آبیز با حضور پرشور مردم شهر آبیز و بخش شاسکوه ، بسیجیان ، خانواده شهدا و جمعی از مسئولین استان ، شهرستان و بخش شاسکوه در مسجد جامع این شهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،یادواره شهدای شهر آبیز با حضور پرشور مردم شهر آبیز و بخش شاسکوه ، بسیجیان ، خانواده شهدا و جمعی از مسئولین استان ، شهرستان و بخش شاسکوه در مسجد جامع این شهر برگزار شد.
حجت الاسلام نوفرستی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان، در این مراسم،با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا ، اظهارداشت:امروز تنها نسخه شفابخش، اسلام است و منادی آن انقلاب اسلامی است.
وی با بیان اینکه دومین عامل ماندگاری انقلاب ، ایمان مردم است،گفت: نقش مردم در نظام اسلامی بسیار مهم است و خداوند در قرآن کریم نیز درباره مردم میگوید مردم هستند که زمینه حکومت امام زمان را فراهم می کنند.
وی ادامه داد:مردم صالح اگر هرچند زیاد باشند بدون رکن سوم نمیتوانند کاری انجام بدهند و آن رکن اساسی، رهبری و ولایت است و این رکن است که مردم را جهت میدهد و از تفرقه ها دور میکند.
نوفرستی تصریح کرد:اگر به کشور های همسایه نظر کنیم می بینیم که به دلیل عدم وجور رهبری که بر پایه دین ‌حکومت کند موفق نبودند.
وی ادامه داد:هنوز هم اندیشمندان جهان متحیرند که چطور یک پیرمرد توانست حکومتی را با این استقامت برپا کند؟.
نوفرستی گفت:امروز انقلاب اسلامی ما به سرتاسر جهان صادر شده پیروزی مردم عراق و سوریه از پرتوهای انقلاب اسلامی ما بوده و به فضل الهی یمن هم به زودی پیروز خواهد شد.
در پایان این مراسم، از خانواده معظم شاهد، تجلیل شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا