عمومی

یادواره شهدا باید با قدرت و قوت زنده نگه داشته شود/ انقلابی بودن نیازمندکار جهادی است

امام جمعه زیرکوه گفت: یادواره شهدا باید با قدرت و قوت زنده نگه داشته شود زیرا اینها ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا در شورای اداری زیرکوه با تبریک ایام الله دهه فجر ،اظهارداشت:باید خدمات نظام و انقلاب به مردم و خصوصا نسل جوان بازگو شود و باید گفته شود که هر چه در مقابل دشمن کوتاه بیاییم دشمن در مقابل ما کوتاه نخواهد آمد.
امام جمعه زیرکوه خاطرنشان کرد:یادواره شهدا باید با قدرت و قوت زنده نگه داشته شود زیرا اینها ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است و نکند زحمت های شهدای ما چه در دوران دفاع مقدس و چه در دوران انقلاب نادیده گرفته شود که اگر نادیه گرفته شود دشمن بر ما مسلط خواهد شد.
وی با تاکید بر سرگرم نشدن مسؤولان به مسائل فرعی،گفت:این پست ها و جایگاهها به مسائل فرعی،گفت: چه در دوران انقلاب نادیده گرفته شود که اگر نادیه گرفته شود دشمن بر ما مسلط خواهد شد.
کبه برکت خون شهدا و انقلاب اسلامی به دست آمده است بنابراین مسؤولان ما نباید سرگرم مسائل فرعی شوند.
مرتضائی نیا بر حفظ اتحاد و همدلی بین مردم و مسؤولان تاکید کرد و اذان داشت:آنچه سوغات ما در شهرستان زیرکوه است،اتحاد ،انسجام و همدلی است و این اتحاد بین برادران شیعه و سنی و علما و مسؤولان این اتحاد و همدلی وجود دارد و باید این اتحاد و همدلی در مرکز استان هم دیده شود.
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه از لبخندهای دشمن نباید ضربه بخوریم،تاکیدکرد:اگر دشمن به ما لبخندی بزند نباید از این لبخند غافل شویم.
وی با تاکید بر پرهیز از تنبلی و کم کاری ،گفت:امروز انقلابی بودن نیاز به کار جهادی دارد و باید مسؤولان کار جهادی انجام دهند و شبانه روزی تلاش و کوشش کنند.
مرتضائی نیا با تشکر از سفر استاندار به شهرستان زیرکوه،بیان داشت:شهرستان زیرکوه یک شهرستان محرومی است که از زیر ساخت ها محروم است و نیازمند نگاه ویژه است.
امام جمعه زیرکوه اذعان داشت:به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمات بسیار خوبی انجام شده است اما شهرستان زیرکوه هنوز تا رسیدن به درجات بالا فاصله دارد و این نیازمند همت مسؤولان است.
تکمیل نبودن چارت ادارات شهرستان،اشتغال جوانان،نبود صنایع و کارخانجات در شهرستان و حل مشکلات زمین های شهر حاجی آباد از مشکلاتی بود که امام جمعه زیرکوه خواستار رسیدگی به آن شد.
گفتنی است ،شورای اداری زیرکوه صبح امروز با حضور استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسؤولان استانی و شهرستانی در سالن وحدت فرمانداری شهرستان زیرکوه برگزار گردید.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا