عمومی

یادواره شهید جهادگر، قنبری فرد در جهاد کشاورزی زیرکوه برگزار شد

درششمین روز از هفته دفاع مقدس، با حضور امام جمعه زیرکوه و جمعی از مدیران نهادها و ادارات دولتی شهرستان،یادواره شهید جهادگر، قنبری فرد در جهاد کشاورزی زیرکوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،درششمین روز از هفته دفاع مقدس، با حضور امام جمعه زیرکوه و جمعی از مدیران نهادها و ادارات دولتی شهرستان،یادواره شهید جهادگر، قنبری فرد در جهاد کشاورزی زیرکوه برگزار شد.
امام جمعه زیرکوه در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا، اظهارداشت:شهید حججی مانند بارانی بود که بر کشور نازل شد و باعث بیداری شد.
حجت السلام مرتضائی نیا خاطرنشان کرد:علت ماندگاری و درخشش شهید حججی این بود که او با خدا معامله کرد و خدواند اورا بزرگ کرد.
امام جمعه زیرکوه تاکید کرد:مسؤلین باید به شهدا اقتدا کنند و ولایت مداری و ولایت محوری را در عمل سرلوحه کار خود قرار دهند.
وی اذعان داشت: کسانی که در این نظام مسولیت دارند باید طوری عمل کنند که شرمنده شهدا نباشند.
الگو گيري از شهدا نصب پوستر و تراكت و حرف و شعار نيست ، بايد عمل كرد
مرتضايي نيا در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينكه ،الگو گيري از شهدا نصب پوستر و تراكت و حرف و شعار نيست ، بايد عمل كرد ، گفت:اگر مسئولين از شهدا الگو مي گرفتند امروزه بحث حقوق هاي نجومي و رانت بازي هاي سياسي و باند و باند بازي هاي سياسي در كشور مطرح نبود، بنگاههاي سياسي در بعضي ادارات به وجود نمي آمد كه به جرم اينكه به فلاني رأي ندادند انسان هاي ارزشي را كنار بزنند، وي ادامه داد:جابجايي اعتبارات از يك فاز به فاز ديگر به دلايل سياسي حق الناس است.
قرائت زیارت عاشورا و مدیحه سرایی توسط حجت الاسلام باهمت از دیگر برنامه های این محفل نورانی بود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا