عمومی

۴ تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی جام ریاست جمهوری زیرکوه مشخص شدند

۴ تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی جام ریاست جمهوری زیرکوه مشخص شدند

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز در ادامه برگزاری مسابقات فوتسال جام ریاست جمهوری این شهرستان گرامیداشت هفته دولت چهار تیم برتر بخش مرکزی به استقبال چهار تیم برتر بخش های شاسکوه و زهان رفتند که در این دیدارها تیم های بخش زهان و بخش شاسکوه با جام ریاست جمهوری وداع تلخ داشتند.
در اولین دیدار از مرحله حذفی این سری از مسابقات دو تیم دارالقرآن امام حسن مجتبی(ع) { نماینده بخش مرکزی } و شهرداری زهان { نماینده بخش زهان } به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تلاش دو تیم ، تیم فوتسال دارالقرآن امام حسن مجتبی(ع){ نماینده بخش مرکزی } با 12 گل نماینده بخش زهان را در هم کوبید و اولین صعود کننده به نیمه نهایی لقب گرفت.
همچنین تیم مقاومت کبودان دومین نماینده بخش زهان برای کسب پیروزی به مصاف تیم فوتسال حسین آباد موهبتی رفت که این دیدار نیز با نتیجه 6 بر 2 به نفع حسین آباد موهبتی به پایان رسید.
در سومین دیدار شورای مرکزی دهیاری استند را با شکست بدرقه کرد. دو تیم شورای مرکزی و دهیاری استند برای صعود به نیمه نهایی با یکدیگر روبرو شدند که دراین دیدار تیم فوتسال دهیاری استند با نتیجه 2 بر 1 شکست را پذیرفت و از گردونه مسابقات حذف گردید.
در دیدار پایانی از مرحله حذفی این دوره از مسابقات دو تیم دهیاری آبیز{نماینده بخش شاسکوه} و دهیاری بمرود{نماینده بخش مرکزی} با یکدیگر به رقابت پرداختند که این دیدار با جشنواره گل نماینده بخش مرکزی همراه شد ، در این دیدار تیم فوتسال دهیاری بمرود توانست با نتیجه قاطع 9 بر 1 تیم فوتسال دهیاری آبیز را با شکست بدرقه کند.
بدین ترتیب تیم های دارالقرآن امام حسن مجتبی(ع) ، دهیاری بمرود ، شورای مرکزی و دهیاری حسین آباد موهبتی پس از شکست حریفان به نیمه نهایی مسابقات فوتسال گرامیداشت هفته دولت در شهرستان زیرکوه صعود کردند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا