عمومی

آئین تجلیل از دبیران و دانش آموزان دبیرستان نمونه شهید ناصری حاجی آباد برگزار شد

به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم،آئین تجلیل از دبیران و دانش آموزان دبیرستان نمونه شهید ناصری حاجی آباد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، صبح امروز به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم،آئین تجلیل از دبیران و دانش آموزان دبیرستان نمونه شهید ناصری حاجی آباد برگزار شد.
معاون پشتیبانی مدیریت آموزش و پرورش زیرکوه در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطر شهید مطهری ، اظهارداشت:جنس کار معلمی و انبیای الهی یکیست و هردو برای هدایت و تعلیم و تربیت بشریت آمده اند.
محسن شیخی با بیان اینکه جنس کار معلم خداییست گفت: معلمی شغل نیست بلکه عشق و ایثار است و اگر کسی معلمی را به عنوان شغل انتخاب کرده است در کار خود موفق نخواهد شد.
وی با اشاره به جایگاه رفیع معلمی، بیان داشت:معلمین از کارهایی که باعث تنزل جایگاه رفیع معلمی می شود دوری کنند.
شیخی گفت:در کشوری که به فرهنگ و علم و دانش توجه شود آن کشور،کشور بالنده ای خواهد بود و خوشبختانه در کشور ما اینگونه است.
معاون پشتیبانی مدیریت آموزش و پرورش زیرکوه تصریح کرد:اگر ایمان و وجدان بیدار در کنار علم نباشد،آن علم به زوال و انحراف خواهد رفت.
وی خاطرنشان کرد:همه باید سعی کنیم انسانهایی با وجدان بیمار و ایمان درست تربیت کنیم تا بتوانند در آینده منشا خدمات شایسته و بایسته برای نظام و انقلاب شوند.
حجت الاسلام نظری استاد حوزه علمیه حاجی آباد و امام جماعت این آموزشگاه نیز با گرامی داشت هفته معلم، خاطرنشان کرد: آموزشگاه نمونه شهید ناصری حاجی آباد، در زمینه حضور در نماز جماعت مقام اول را داراست به طوری که صددرصد دانش آموزان در نماز جماعت حضور دارند.
وی از پیشگامی این آموزشگاه در جذب طلبه خبرداد و گفت: از 21 طلبه جذب شده در سال جاری در حوزه علمیه حاجی آباد، 10 نفر از آموزشگاه نمونه ناصری جذب شده اند.
در این مراسم از ئبیران و دانش آموزان برتر آموزشگاه در عرصه های علمی، فرهنگی و ورزشی تقدیر شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا