عمومی

آغاز عملیات آسفالت بلوار امام خمینی حاجی آباد

با آغاز عملیات روکش آسفالت بلوار امام خمینی (ره)،وعده شهردار حاجی آباد محقق شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،13 خرداد ماه سال جاری شهردار حاجی آباد در گفت و گو با این پایگاه خبری ،از آغاز عملیات روکش آسفالت شهر حاجی آباد در آینده نزدیک خبر داد و گفت:به محض اتمام پروژه علمک گذاری گاز این عملیات آغاز خواهد شد.
امروز بعد از گذشت کمتر از دو ماه از این وعده شهردار،عملیات روکش آسفالت بلوار امام خمینی شهر حاجی آباد آغاز گردید تا شروعی باشد بر اجرای عملیات روکش آسفالت در سایرخیابانهای شهر حاجی آباد.
با اعتبار دو میلیارد ریالی بلوار امام رضا(ع) و بلوار امام خمینی (ره) آسفالت می شود.
شهردار حاجی آباد امروز در حاشیه بازدید از عملیات آسفالت بلوار امام خمینی در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز گفت:بلوار امام خمینی به مساحت 36 هزار متر مربع و بلوار امام رضا(ع) با مساحت 60 هزار متر مربع به زودی آسفالت خواهد شد.
احسان کریمدادی با بیان اینکه برای آسفالت این دوبلوار بیش از دو میلیارد ریال از محل اعتبارات نهضت آسفالت هزینه خواهد شد،تصریح کرد:عملیات آسفالت این دو بلوار اصلی شهر حدود یک ماه به طول خواهد انجامید.
وی خاطرنشان کرد:بعد از اجرای عملیات روکش آسفالت بلوارهای اصلی و پس از پایان عملیات علمک گذاری گاز در کوچه ها و خیاباتهای فرعی شهر،عملیات آسفالت سایر خیابانها و کوچه ها انجام خواهد شد.
کریمدادی با اشاره به اینکه به علت عملیات قیرپاشی و اجرای آسفالت احتمالا خیابانهای محل اجرا مسدود خواهد شداز شهروندان خواست به علایم و هشدار های پلیس راهور توجه کنند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا