عمومی

آمریکا در برجام چهره ای دوگانه دارد/بزک کردن چهره آمریکا خیانتی بزرگ به نظام است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی زیرکوه با بیان اینکه آمریکا در برجام چهره ای دوگانه دارد،گفت:کسانی که هنوز سعی می کنند چهره آمریکا را بزک کنند خیانت بزرگی به نظام انجام می دهند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان زیرکوه در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،ضمن دعوت از مسئولین و مردم ولایتمدار شهرستان زیرکوه در راهپیمایی یوم الله 13 آبان روز استکبار ستیزی با اشاره به بدعهدی آمریکا در روند اجرای برجام ،اظهارداشت: ما شاهد رفتار دوگانه طرف مقابل در برجام هستیم، در ظاهر می‌گویند که با ایران همکاری داشته باشیم اما در باطن بانک‌ها، بیمه‌ها، کمپانی‌های بزرگ و سرمایه‌گذاران را از همکاری با ایران می‌ترسانند و به آنها هشدار می‌دهند که در ایران سرمایه‌گذاری نکنند.
حجت الاسلام احمد اسماعیلی خاطرنشان کرد: وقتی طرف مقابل به تعهداتش در برجام عمل نکرده ما نیز باید دست به اقدام متقابل بزنیم و تضمین‌هایی را ایجاد کنیم که طرف مقابل مجبور به انجام تعهدات خود شود.
وی در ادامه با تاکید بر لزوم تکیه نکردن به استکبار برای حل مشکلات درونی و استفاده از ظرفیت درونی با استناد به آیاتی از قرآن کریم گفت: در قرآن کریم بیش از1500آیه در زمینه دشمن شناسی آمده که نمونه آن آیه 113 سوره هود است که می فرماید: تکیه نکنید بر کسانی که ظلم می کنندو (شما مؤمنان) هرگز نباید با ظالمان همدست و دوست و بدانها دلگرم باشید و گر نه آتش (کیفر آنان) در شما هم خواهد گرفت و در آن حال جز خدا هیچ دوستی نخواهید داشت و هرگز کسی یاری شما نخواهد کرد.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه با بیان اینکه قرآن کتاب دشمن شناسی است،تصریح کرد: بسیاری از مشکلات کلان سیاسی کشور به خاطر دوری از فرهنگ سیاسی قرآن کریم است زیرا خداوند در قرآن به خوبی مستکبرین را تحلیل کرده و فهم برخی مسائل!!!! امروز را میسر ساخته است.
وی ادامه داد:مثلا در آیه ی ۷۵ سوره ی آل عمران به برخی از اهل کتاب اشاره شده و خداوند میفرماید اگر یک دینار هم به این ها بدهید آن ها به شما خیانت می کنند و پس نمی دهند!!!
اسماعیلی با بیان اینکه امروز کشور به شناخت دشمن نیاز زیادی دارد ،بیان داشت: کتمان دشمنی دشمن ، اولین قدم دشمن است ورهبر معظم انقلاب در این زمینه می فرمایند:«اولین کار دشمن این است که تبلیغ می کند هیچ دشمنی وجود ندارد!» .
وی با اشاره به آیات گهر بار قرآن کریم،اذعان داتش:قرآن کریم در تعبیری ساده و بسیار عمیق می فرماید: ای کسانی که ایمان اورده اید دوست همرازی جز از همکیشان خود نگیرید که دیگران از هیچ فسادی در حق شما کوتاهی نمیکنند وخواستار رنج ومشقت شما هستند وکینه توزی از گفتارشان اشکار است وان کینه که در دل دارند بیشتر است از انچه به زبان میاورند ایات را برای شما اشکار ساختیم اگر تعقل نمائید(( سوره ال عمران آیه 118)) تحریمهای اخیر امریکا نمونه از همان کینه هاست پس با حضور در راهپیمایی 13 آبان وظیفه قرانی خودمان را انجام دهیم.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه ادامه داد: کسانی که هنوز سعی می کنند چهره آمریکا را بزک کنند خیانت بزرگی می نمایند و هرچند این افراد واقعیت را وارونه می خواهند نشان دهند ولی این حقیقتی غیر قابل انکار است که به قول مقام معظم رهبری آمریکایی ها کسانی هستند که دست های چدنی پوشیده با مخمل دارند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا