عمومی

آنچه باعث پیشرفت شهرستان می شود، اتحاد، انسجام و همدلی است/از سیاسی کاری خسته شده ایم

امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه فرمانداری می خواهیم که وحدت به دست آمده را تقویت کند،گفت: از سیاسی کاری خسته شده ایم و سیاسی کاری دیگر معنی ندارد بنابراین فرمانداری می خواهیم که کت عمرانی را برتن کند و دنبال پیشرفت شهرستان باشد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، مراسم تکریم و معارفه فرماندار زیرکوه، صبح امروز با حضور امام جمعه و جمع کثیری از مردم و مسئولان دستگاههای اجرایی شهرستان ، در محل حسینیه سید الشهدای شهر حاجی آباد برگزار شد.
امام جمعه زیرکوه در این مراسم با تبریک پیشاپیش عید سعید فطر،اظهار داشت:ماه مبارک رمضان میدان مسابقه است و فردا پایان این مسابقه است و جایزه را به کسانی خواهند داد که در این ماه تلاش بیشتری کرده باشد.
حجت الاسلام مرتضایی نیا با اشاره به قسمتی از دعای ماه مبارک رمضان ،خاطرنشان کرد: مسئولان سعی کنند این دعا را سرلوحه کار قرار دهند و بیدار باشند و از تنبلی ، سهل انگاری ، سخت دل بودن،غافل شدن و مغرور شدن پرهیز کنند .
وی ادامه داد: امروز به عنوان مسئول به این دعا احتیاج داریم و راه و روش ما را مشخص می کند.
امام جمعه زیرکوه بیان داشت: جلسه امروز جلسه تودیع نیست بلکه جلسه همراهی و تقدیر و تشکر از زحمات یک مدیری است که ۴ سال در شهرستان زیرکوه خدمت کرده و قرار است امروز در سنگر دیگری خدمت کند.
وی با بیان اینکه خدمات قابل توجهی در این مدت در شهرستان زیرکوه انجام شده، از خدمات حجت الله خانزاده در شهرستان زیرکوه تشکر کرد و برای ایشان در سنگر جدید آرزوی توفیق کرد.
حجت الاسلام مرتضایی نیا با بیان اینکه اختلاف سلیقه هایی وجود داشت،اذعان داشت: مبنای کار همه ما وحدت و انسجام بود و خوشبختانه این امر محقق شد.
وی خطاب به فرماندار جدید زیرکوه گفت: سرمایه ما مردم همیشه در صحنه و سوغات ما اتحاد و همدلی است و درست است که در شهرستان زیرکوه اختلاف سلیقه وجود دارد اما آنجایی که بحث پیشرفت شهرستان و منفعت ملی مطرح می شود،همه گروهها اختلاف سلیقه را کنار می گذارند و با اتحاد و همدلی در این راه تلاش می کنند.
امام جمعه زیرکوه تاکید کرد: آنچه باعث پیشرفت شهرستان می شود اتحاد و انسجام و همدلی است و الحمدلله این موضوع را به دست آورده ایم.
وی با بیان اینکه فرمانداری می خواهیم که وحدت به دست آمده را تقویت کند،گفت: از سیاسی کاری خسته شده ایم و سیاسی کاری دیگر معنی ندارد بنابراین فرمانداری می خواهیم که کت عمرانی را برتن کند و دنبال پیشرفت شهرستان باشد.
امام جمعه زیرکوه گفت: از استاندار می خواهیم این کش و قوس فرمانداری زیرکوه به تعویق نیفتند و اگر می خواهد آقای کریمی به عنوان فرماندار معرفی شود که خواسته ما هم همین است،هر چه سریعتر این امر محقق شود و اگر می خواهد فرماندار دیگری هم انتخاب شود هر چه سریعتر این امر انجام شود چون اگر این امر به تعویق بیفتد باز مردم و گروههای سیاسی صدایشان درخواهد آمد.
وی از حضور مردم در این جلسه تشکر کرد و گفت: این حضور پرشور باعث تشویق سایر مسئولان خواهد شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا