عمومی

آنچه در منظومه فکری مقام معظم رهبری است خدمت به مردم است /سبقت مسؤولان از یکدیگر برای خدمت باشد نه برای قدرت

امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه آنچه در منظومه فکری مقام معظم رهبری است خدمت به مردم است،گفت:سبقت مسؤولان از یکدیگر برای خدمت باشد نه برای قدرت.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز؛حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا ظهر امروزدرخطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد ،با تاکید بر رعایت تقوای الهی، اظهارداشت: تقوا حصن وحصار انسان مومن است که او را در مقابل هجمه های شیطانی محفوظ نگه می دارد.
امام جمعه زیرکوه با اشاره به مناسبت های پیش رو به ولادت امام عسگری (ع) اشاره کرد و گفت: شش سال امامت آن حضرت در سخت ترین شرایط گذشت و کار آن حضرت ادامه مبارزات از طریق ارسال نامه به شخصیتهای مختلف بود.
مرتضائی نیا با اشاره به شهادت شهید احمدی روشن به دست ایادی متافقین،ضمن گرامیداشت یاد و خاطرشهدای هسته ای خاطرنشان کرد: دشمنان بدانند ترور دانشمندان نشانه به بن بست رسیدن استکبار جهانی در مبارزه با انقلاب اسلامی است.
وی با اشاره به خصوصیات بارز شهدای هسته ای،تصریح کرد:اطاعت از والدین ،کار جهادی و دین مداری از ویژگیهای شاخص شهید مصطفی احمدی روشن بود.
مرتضائی نیا با اشاره به سالروز کشف حجاب توسط رضاخان ،بیان داشت:زنان باید زندگی و رفتار فاطمه زهرا (س) را سرمشق قرار دهند زیرا نقش زن در جامعه انسان سازی است.
وی با بیان اینکه حجاب مصونیت است نه محدودیت،ابراز داشت:بدحجابی یکی از مهمترین برنامه های جنگ نرم دشمنان است.
امام جمعه زیرکوه ضمن گرامیداشت قیام ۱۹دی ماه ،خاطرنشان کرد: این قیام جایگاه ارزشمندی دارد ودرس این قیام بزرگ،بصیرت بود.
وی با بیان اینکه آنچه در منظومه فکری مقام معظم رهبری است خدمت به مردم‌است،گفت:مسؤولان برای خدمت از یکدیگر سبقت بگیرند نه برای قدرت.
وی با اشاره به وضعیت کشورهای منطقه به تشریح وضعیت ترکیه پرداخت وگفت :ترکیه در تله ای که خود ساخته گرفتار شده و به هدف داعش وگروههای تروریستی تبدیل شده است .
امام جمعه زیرکوه با اشاره به سالگرد شهادت شیخ باقرالنمر به دست رژیم آل سعود بیان داشت: بازخوانی پرونده این مبارز مجاهد توسط رسانه ها و اینکه به چه جرمی اعدام شد لازم است.
مرتضائی نیا ادامه داد:آنچه مطالبه مسلمانان است، آزادی شیخ علی سلمان شیخ عیسی قاسم وشیخ زکزاکی است که به جرم آزادی خواهی و دفاع از مسلمانان اعدام می شوند.
وی با اشاره به درخواست مردم جهت اقامه نماز باران لزوم مطالبه عمومی وبیشترجهت اقامه و استغفار را در آن موثر دانست.
مرتضائی نیا از حضورگسترده و منسجم مردم شهرستان در مراسم یادواره شهدای شهر حاجی آباد تشکر نمود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا