عمومی

ادای احترام مسولین زیرکوه به مقام شهدای مبارزه با مواد مخدر

در آستانه هفته مبارزه با مواد مخدر،مسولین زیرکوه با خانواده شهدای مبارزه موادمخدر این شهرستان دیدار کردند.

در آستانه هفته مبارزه با مواد مخدر،مسولین زیرکوه با خانواده شهدای مبارزه موادمخدر این شهرستان دیدار کردند.
به گزارش زیرکوه نیوز؛ به مناسبت گرامی داشت هفته مبارزه با مواد مخدر و زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدای این عرصه ، فرماندار و مسولین شهرستان زیرکوه با حضور در منزل دو شهید عرصه مبارزه با مواد مخدر شهرستان ، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.
حجت الله خانزاده فرماندار زیرکوه در دیدار با خانواده شهید بابک اظهارداشت: یاد و خاطر این شهدای عزیز که رشادتهایشان در عرصه مبارزه با مواد مخدر برکسی پوشیده نیست ،‌را گرامی میداریم و از زحمات شما خانواده معظم که با تقدیم این شهدا برگ زرینی بر افتخارات کشور عزیزمان افزوده اید ، تقدیر و تشکر می نمائیم.
فرمانده انتظامی شهرستان ضمن دلجویی از خانواده شهدا در دیدار با خانواده شهید بابک خاطرنشان کرد:شکوه و سربلندی ایران اسلامی مرهون مجاهدت دلیرمردانی است که در مکتب انسان ساز ولایت درس عشق و ایثار آموختند.
جواد بخشی تصریح کرد: شهدا مردانی هستند که با دل بریدن از تمامی تعلقات به دعوت حق لبیک گفته و برگ برگ دفتر هستی را با نام و یاد خود جلوه دیگری بخشیدند.
در این دیدار ضمن دلجویی ، با اهداء لوح و هدایایی از خانواده شهدای عرصه مبارزه با مواد مخدر تجلیل به عمل آمد.
شهید بابک و شهید ملتانی از شهدای گرانقدر شهرستان زیرکوه هستند که در مرزهای این شهرستان در مبارزه با اشرار و قاچاقچیان مسلح به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا