عمومی

از افتتاح پروژه هایی که ضرورت شهرستان در آن لحاظ نشود جلوگیری خواهیم کرد

فرماندار زیرکوه گفت:در هفته دولت از افتتاح پروژه هایی که ضرورت شهرستان در آن لحاظ نشود جلوگیری خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الله خانزاده در جلسه برنامه ریزی هفته دولت شهرستان زیرکوه اظهارداشت:آنچه در برنامه های هفته دولت برای ما و دولت مهم است این است که پروژه های افتتاح شده حتما به پیشرفت 100 درصدی برسد و افتتاح صوری پروژه هایی که به پیشرفت 100 درصدی نرسیده باشدانجام نخواهد شد.
فرماندار زیرکوه با بیان اینکه دربحث اطلاع رسانی اقدامات انجام گرفته هنوز مشک لداریم، خاطرنشان کرد:در این زمینه باید توجه بیشتری صورت گیرد زیرا مردم انتظار دارندازخدمات نظام آگاه شوند.
وی با اشاره به این که برنامههای فرهنگی در طول هفته دولت مد نظر خواهد بود،تصریح کرد:تلاش خواهیم کرد یکی از پروژه های شاخص که قابلیت مطرح شدن داشته باشد با حضور احتمالی استاندار افتتاح گردد.
مدیران پروازی دغدغه جدی استانداری
خانزاده با اشاره به رفت و آمد برخی از مدیران،اذعان داشت:یکی از دغدغه های جدی در شرایط حاضربحث مدیرانی است که شبانه روز درسطح شهرستان تلاش می کنند ولی چون در حال رفت وآمد هستند نقطه ضعفی برای شهرستان به شمار می آید و ماراآسیب پذیر کرده است به نحوی که نتوانسته ایم از عملکرداین مدیران دفاع کنیم و قابل دفاع هم نیست.
فرماندار زیرکوه بیان داشت:چون در سال چهارم عملکرد دولت قرار داریم شاید به نوعی نگاهها معطوف به استفاده تبلیغاتی از هفته دولت باشدبنابراین اعلام می کنیم به هیچ عنوان قصد تبلیغات سیاسی در برنامه های هفته دولت و دهه فجر امسال درکار نیست و از افتتاح پروژه هایی که صرفا جهت بهره برداری سیاسی باشدوضرورت شهرستان در آن لحظ نشود جلوگیری خواهیم کرد.
وی تاکیدکرد:خواسته ما از مدیران این است که فقط براساس اولویت ها،ضرورت ها و اهمیت پروژه ها برنامه ریزی کنند و در این جایگاهی که قرار دارند از فرصت خدمت رسانی به مردم به بهترین نحو استفاده کنند.
اجرای 49 پروژه در هفته دولت در زیرکوه
معاون فرماندار زیرکوه نیزبا اشاره به برنامه های هفته دولت،اظهارداشت:هفته دولت بهترین فرصت است تا مسؤولان عملکرد خود را به مردم ارائه دهند و برنامه هایی را که درراستای امیدواری مردم و توسعه روحیه نشاط اجتماعی اجرا کرده اند،بیان نمایند.
امین مصطفوی نیا با بیان اینکه 35 برنامه فرهنگی در طول هفته دولت اجرا خواهد شد،خاطرنشان کرد: در هفته دولت 49 پروژه با اعتبار 85 میلیارد ریال افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد و پنج هزارو 268 خانواربا جمعیتی معادل 30 هزار و 421 نفر در 56 نقطه روستایی و دو نقطه شهری از مزایای این طرح ها بهره مند خواهند شد.
وی اذعان داشت: علاوه براین 49 پروژه تعداد هشت پروژه نیزوجود دارد که هنوز در وضعیت 100درصدی افتتاح قرار ندارد و اگر آماده شد به جمع این پروژه ها افزوده خواهد شد.
معاون فرماندار زیرکوه گفت:بااجرای این طرح ها برای 31 نفر اشتغال ایجاد خواهد شد و 207 نفر نیز تثبیت اشتغال خواهند شد.
غبارروبی گلزار شهدا،دیدار با خانواده شهدای کارمند،تقدیر از جانبازان شاغل در ادارت دولتی،برگزاری رژه موتوری ،برپایی نمایشگاه دست آوردهای دولت،تجلیل از کارمندان نمونه،برگزاری همایش پیاده روی،تجلیل از نمونه ها کشاورزی شهرستان وافتتاح پروژه های مختلف از جمله برنامه های پیشنهادی در طول هفته دولت بود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا