عمومی

استقرار ایستگاه نوروزی پلیس در زیرکوه

جانشین فرماندهی انتظامی زیرکوه از استقرار ایستگاه نوروزی پلیس در این شهرستان در ایام عید نوروز خبرداد.

جانشین فرماندهی انتظامی زیرکوه از استقرار ایستگاه نوروزی پلیس در این شهرستان در ایام عید نوروز خبرداد.
سرهنگ دوم ستاد ،محمدرضا کامیاب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زیرکوه،ضمن تبریک پیشاپیش عید باستانی نوروز به همه هموطنان از استقرار ایستگاه نوروزی پلیس به منظورخدمت رسانی به مردم و مسافرین در شهرستان زیرکوه خبرداد.
وی با بیان اینکه هدف از ایجاد ایستگاه نوروزی ثابت در ایام تعطیلات نوروزی،خدمت رسانی مطلوب به مردم ،مسافرین و میهمانان نوروزی است،تصریح کرد: اطلاع رسانی و آگاه سازی عمومی در ورودی شهرها و مناطق تفریحی و گردشگری شهرستان و توزیع بسته ها و بروشورهای فرهنگی و اجتماعی ویژه میهمانان نوروزی از جمله اقدامات این ایستگاه خواهد بود.
جانشین فرماندهی انتظامی زیرکوه خاطرنشان کرد:در ایام نوروز با استفاده از اقدامات کنترلی،پوششی،امنیتی ،انتظامی و ترافیکی سعی خواهیم کرد محیطی امن و آرام برای خانواده هاو میهمانان نوروزی که به این شهرستان سفر می کنند فراهم آوریم.
وی فعال کردن گشت های پیاده،موتوری و خودرویی به صورت شبانه روزی،همکاری و هماهنگی با سایر ارگانهای خدماتی و امدادی،سازماندهی ستاد نوروزی و کنترل ویژه در محورهای مواصلاتی شهرستان را از دیگر اقدامات مهم و شاخص فرماندهی انتظامی زیرکوه در ایام عید عنوان کرد.
کامیاب ضمن درخواست از همه شهروندان برای همکاری با پلیس،تاکیدکرد:پلیس همواره پیشگیری را مقدم بر درمان دانسته و برای پیشگیری از بروز هرگونه سرقت ،ناامنی و هنجارشکنی در ایام تعطیلات نوروزی تمهیدات لازم را در نظر گرفته است.
جانشین فرماندهی انتظامی زیرکوه از شهروندان خواست در راستای مشارکت با مامورین انتظامی و حفظ نظم و امنیت عمومی جامعه هرگونه موارد مشکوک را به مرکز فوریت پلیسی 110 اطلاع دهند.
این خبر را در فارس بخوانید

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا