عمومی

اعزام 40 مبلغ در ماه مبارک رمضان به روستاهای شهرستان زیرکوه

مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زیرکوه از اعزام 40 مبلغ و مبلغه در ماه مبارک رمضان به روستاهای شهرستان خبر داد.

مسئول اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری زیرکوه نیوز، از اعزام 40مبلغ و مبلغه در ماه مبارک رمضان به روستاهای شهرستان خبر داد.
حجت الاسلام احمد اسماعیلی اظهارداشت: اقامه نماز جماعت، روخوانی ، روان خوانی ، جزء خوانی قرآن ، برگزاری مراسم دعا و زیارت، سخنرانی و وعظ و خطابه، برپایی کلاس های قرآن، تفسیر و مشاوره های خانواده و برنامه های مذهبی از جمله فعالیت های مبلغین اعزامی به مساجد شهرستان در ماه مبارک رمضان خواهد بود.
مسئول اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه هدف از اعزام روحانی به روستاها و شهرهای تابعه این شهرستان را ارتقای فرهنگ دینی، بیان فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال تبیین و تشریح مسائل دینی و مذهبی، بیان احکام و مسائل شرعی و امر به معروف و نهی از منکر ذکر کرد و گفت: روحانیان مستقر علاوه بر بیان این مسائل، کلاس‌های قرآنی، دوره‌های تفسیر و نماز جماعت را نیز برگزار می‌کنند.
وی افزود: 25 نفر از این مبلغین غیر بومی ، و مابقی از روحانیون شهرستان هستند.
حجت الاسلام احمد اسماعیلی با تأکید بر این که ماه رمضان بهترین فرصت برای ترویج معارف دین به ویژه سبک زندگی اهل بیت(ع) است، خاطرنشان کرد: باید بکوشیم که در این ماه مردم را با معارف ناب اسلام و شخصیت والای اهل بیت(ع) آشنا نماییم و این مهم به دست مبلغان دینی و روحانیان صورت می گیرد.
مسئول اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه با شاره به جنگ نرم دشمن تصریح کرد: باید از ظرفیت های روحانیت در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان به بهترین شکل ممکن استفاده شود.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا